بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 65 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات و شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
(28-02-2017، 10:54 AM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2017، 09:48 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دیروز کلی شارژ از این باگ گرفتم ولی همه رو دیروز انتقال دادم تا ایرانسل ازم شارژو کسر نکنه Angel.gif

کلی ینی چقد؟ Biggrin.gif

حدود ۸۰۰ هزار تومن

سپاس شده توسط داریوش ، m.javad ، S C R O L L ، hamed1986 ، S I L E N C E ، AFSHIN8080
(28-02-2017، 11:14 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2017، 10:54 AM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2017، 09:48 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دیروز کلی شارژ از این باگ گرفتم ولی همه رو دیروز انتقال دادم تا ایرانسل ازم شارژو کسر نکنه Angel.gif

کلی ینی چقد؟ Biggrin.gif

حدود ۸۰۰ هزار تومن

نوش جونت داداش....هرچی از این اپراتورا بتونی بکنی غنیمته
ما که دیروز هرچی تلاش کردیم نشد... با سه تا سیم هم زدیم و آخرش 6 تومن ضرر کردیم....

سپاس شده توسط S C R O L L ، سید حسین احمدی ، royajooon ، S I L E N C E ، arasheslai ، AFSHIN8080
20تومن که از من کم شد ولی حداقل ۴۰برابرش به تو رسید بهتر 
شانس که ندارم
راستی اون دوستمون که ماشین برنده شد کجا رفت پس
من منتظر شیرینیشم Undecided.gif

سپاس شده توسط gandilak ، سید حسین احمدی ، S I L E N C E ، arasheslai ، AFSHIN8080
ادمین تو یه تاپیک گفته بود ایرانسل جدیدا مثل اینکه حفره ی امنیتی داره و میشع وارد حسابای افراد شد،فک کنم این باگای این چند وقت هم نتیجه ی اونه...بهتره رمز انتقال شارژتونو عوض کنین
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň

سپاس شده توسط mehranc03 ، arasheslai ، S C R O L L ، محمد خاني ، AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی
(28-02-2017، 12:39 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین تو یه تاپیک گفته بود ایرانسل جدیدا مثل اینکه حفره ی امنیتی داره و میشع وارد حسابای افراد شد،فک کنم این باگای این چند وقت هم نتیجه ی اونه...بهتره رمز انتقال شارژتونو عوض کنین

ینی میتونن شارژ خطتت رو خالی کنن؟؟؟ Exclamation.gif

سپاس شده توسط S I L E N C E ، arasheslai ، S C R O L L ، محمد خاني ، AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی
البته گفتن اون باگ برطرف شده....
درضمن اگه کسی هم بتونه با ایرانسل من حساب طرف رو خالی کنه اس ام اس انتقال شارژ و شماره ای که بهش منتقل شده میاد

سپاس شده توسط S I L E N C E ، arasheslai ، S C R O L L ، محمد خاني ، AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی
(28-02-2017، 12:43 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2017، 12:39 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی میتونن شارژ خطتت رو خالی کنن؟؟؟ Exclamation.gif

نمیدونم.فقط میدونم تو ایران همه چیز شدنیه!!!
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň

سپاس شده توسط S C R O L L ، محمد خاني ، mehranc03 ، AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی
سلام دوستان این جزیره که با کد ۴۴۴۴*۱۱ شارژ میداد ،الان همه اونایی که شارژ گرفتن از این ،شارژای که گرفتن الان کم کرده.
پس گرفته شارژارو.من ۴ تومن شارژ گرفته بودم اونم ازم کم کرده.

سلام
737605 ساعت چند فعال میشه؟
کسی اطلاع داره؟

(28-02-2017، 01:48 PM)مریم خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
737605 ساعت چند فعال میشه؟
کسی اطلاع داره؟

سلام

فک کنم  3:40دقیقه

کلا دقیق مشخص نیست

سپاس شده توسط مریم خانوم ، m.javad ، محمد خاني ، جابری ، S I L E N C E ، AFSHIN8080 ، royajooon ، سید حسین احمدی ، S C R O L L