بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 65 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات و شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
سلام
بچه ها کی روش جیب ایت فهمیده؟
همیشه لحظه ی آخر خدا نزدیک تر میشه...

(13-02-2017، 07:48 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

فعلا شارژ دهیش مشکل داره و متاسفانه رو هر گوشی فقط ۳ تا خط رو میشه فعال کرد

سپاس شده توسط AFSHIN8080
(13-02-2017، 07:53 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-02-2017، 07:48 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

داداش دارن شارژمیگیرن ازش
یع راهی داره
همیشه لحظه ی آخر خدا نزدیک تر میشه...

مشترک گرامی کارت شارژ برای شما ثبت شد
24 ساعت دیگه با ارسال C200 شارژتو دریافت کن
***تنها یک هفته برای دریافت شارژ فرصت داری

۳ روز اشتراک رایگان شما در «سیمای همراه» با موفقیت ثبت شد.
«سیمای همراه» رو از لینک زیر رایگان دانلود کنید:

کد:
http://mobtv.ir/irancell

بعد از اتمام اشتراک رایگان، با پرداخت فقط روزی ۳۰۰ تومان تا یک‌ماه از تماشای نامحدود بهترین فیلم و سریال‌ها لذت ببر و در قرعه‌کشی شرکت کن.
اشتراک بخر، جایزه ببر.
لغو سرویس: L
پشتیبانی: ۰۲۱۸۸۱۷۳۸۲۳
برگزارکننده: رهپو
738350 میده؟

سپاس شده توسط nastaran
(13-02-2017، 07:56 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-02-2017، 07:53 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

داداش دارن شارژمیگیرن ازش
یع راهی داره
اگ کسی شارژ بگیره ک اعلام میکنه بقیه هم بگیرن

سپاس شده توسط AFSHIN8080
دوستان‏ ‏الان‏ ‏شانسی‏ ‏bh 20 رو‏ ‏به‏ ‏۸۲۸۲ فرستادم‏ ‏با‏ ‏یه‏ ‏خط‏ ‏که‏ ‏قبلا‏ ‏بهم‏ ‏شارژ‏ ‏نداده‏ ‏بود‏ ‏و‏ ‏بهم‏ ‏پین‏ ‏شارژ‏ ‏سالم‏ ‏داد.هرکی‏ ‏اخرین‏ ‏بار‏ ‏موفق‏ ‏ب‏ ‏گرفتن‏ ‏شارز‏ ‏نشده‏ ‏الان‏ ‏اقدام‏ ‏کنه‏ ‏و‏ ‏بفرسته
گفـــتار‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏پنـــــدار‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏کــــردار
‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏نــــــــــــیــــــــــکــــــــــ

سپاس شده توسط 001 ، mrs1390 ، "TAGHDIR" ، ابی اسمونی ، royajooon ، dmu ، S I L E N C E ، arasheslai
(13-02-2017، 06:51 PM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-02-2017، 05:20 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
6 گیگ اینترنت رایگان را مهمان انارستان باشید!
با پیوستن به باشگاه انارستان، اینترنت 12 ماهه آسیا تک به شما تعلق می گیرد.
فعالسازی :با ارسال 444 به 6020
هرپیام 200تومان

این واقعا 6 گیگ ترافیک میده؟

پین کد میده برای ثبت نام اولیه اینترنت آسیاتک که همه جا هست خاستی من خودم یکیشو برات میدم یا میگم چجوری بگیری
سلام میشه بفرمایید چجوری هست؟
من 3 روز دیگه طرح آسیاتکم تموم میشه میتونم این طرح رو فعال کنم؟
اگه پ.خ توضیح بدید ممنون میشم

سپاس شده توسط nastaran
(13-02-2017، 08:57 PM)dmu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-02-2017، 08:28 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان‏ ‏الان‏ ‏شانسی‏ ‏bh 20 رو‏ ‏به‏ ‏۸۲۸۲ فرستادم‏ ‏با‏ ‏یه‏ ‏خط‏ ‏که‏ ‏قبلا‏ ‏بهم‏ ‏شارژ‏ ‏نداده‏ ‏بود‏ ‏و‏ ‏بهم‏ ‏پین‏ ‏شارژ‏ ‏سالم‏ ‏داد.هرکی‏ ‏اخرین‏ ‏بار‏ ‏موفق‏ ‏ب‏ ‏گرفتن‏ ‏شارز‏ ‏نشده‏ ‏الان‏ ‏اقدام‏ ‏کنه‏ ‏و‏ ‏بفرسته

روز قبلش باید bh 533 به 8282 ارسال کرد ؟؟

این‏ ‏از‏ ‏اخرین‏ ‏سری‏ ‏بوده‏ ‏که‏ ‏فعال‏ ‏شده‏ ‏و‏ ‏به‏ ‏بعضیا‏ ‏نداده‏ ‏بود.الان‏ ‏اگه‏ ‏bh 20رو‏ ‏بفرستین‏ ‏شارژ‏ ‏میده.خودم‏ ‏دوتا‏ ‏گرفتم

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، dmu
(13-02-2017، 08:57 PM)dmu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-02-2017، 08:28 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روز قبلش باید bh 533 به 8282 ارسال کرد ؟؟

ازاخرین‏ ‏سری‏ ‏ک‏ ‏فعال‏ ‏شد‏ ‏و‏ ‏کسانیکه‏ ‏موفق‏ ‏ب‏ ‏دریافتش‏ ‏نشدن‏ ‏میتونن‏ ‏بگیرن.خودم‏ ‏دوتا‏ ‏گرفتم

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، dmu
(13-02-2017، 08:48 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-02-2017، 06:51 PM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-02-2017، 05:20 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
6 گیگ اینترنت رایگان را مهمان انارستان باشید!
با پیوستن به باشگاه انارستان، اینترنت 12 ماهه آسیا تک به شما تعلق می گیرد.
فعالسازی :با ارسال 444 به 6020
هرپیام 200تومان

این واقعا 6 گیگ ترافیک میده؟

پین کد میده برای ثبت نام اولیه اینترنت آسیاتک که همه جا هست خاستی من خودم یکیشو برات میدم یا میگم چجوری بگیری
سلام میشه بفرمایید چجوری هست؟
من 3 روز دیگه طرح آسیاتکم تموم میشه میتونم این طرح رو فعال کنم؟
اگه پ.خ توضیح بدید ممنون میشم

اون یه سرویس 6 گیگ یکساله برات رایگان فعال میکنه که برای شما قابل استفاده نیست و فقط برای ثبت نام اولیه هست
من در شعبده بازی روی طناب راه رفته‎ام
میدانم چقدر دشوار است
اما به جرات میگویم 
که آدم بودن و روی زمین راه رفتن
از این هم سخت‎تر است.

سپاس شده توسط dmu