بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 65 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات و شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
(02-04-2017، 03:13 AM)m_shahi1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۰۷۵۰۰هرمی،،نوشته که اگه دوستت رو که دعوت کردی لغو کنه سرویس رو،،شارژ از شما کسر میشه؟؟الکیه یا اگه لغورکنه مشکلی پیش نمیاد

البته توی پیام گفته بود از شارژهای آتی شما کسر میشه،
من شش هفت روز پیش شرکت کردم زود ثبت کرد شارژمو هم گرفتم لغو کردم،چیزی تا الان کم نکرده از شارژم، خطم شارژ هم داره،

سپاس شده توسط ابی اسمونی
همراهنگ شارژمون رو داره ميخوره و وارد برنامه نميشه! 
كسي شماره اپراتورش رو نداره؟ 

نماتو رو لغو كردم 

اين برنامه ها كه پرداخت روزانه دارن توي خوده برنامه واقعاً شارژ خيلي هارو خورده !

سپاس شده توسط ابی اسمونی
این هرمی ۳۰۷۵۰۰ چرا فقط شارژ هزاریشو داده دوهزاریاشو نمیده میگ سرور در حال بروز رسانی شارژها میباشد؟؟؟ Undecided.gif
خرید پین و خط ب خط ایرانسل
۱۰%
ایدی تلگرام:
meh7652

سپاس شده توسط ابی اسمونی
(02-04-2017، 01:55 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هرمی ۳۰۷۵۰۰ چرا فقط شارژ هزاریشو داده دوهزاریاشو نمیده میگ سرور در حال بروز رسانی شارژها میباشد؟؟؟ Undecided.gif

صبر کن میان شارژ میذارن رو سیستم. امروز تعطیله. فردا بزن شارژاتو بگیر

سپاس شده توسط mehranc03 ، ابی اسمونی ، S I L E N C E
کسی تونست از ۳۰۷۵۷۰ شارژش بگیره اخه همش میگه بعدا اقدام کنین

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، AFSHIN8080 ، S I L E N C E
(02-04-2017، 05:49 PM)ابی اسمونی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخاطر تعطیلات و ترس از باگ شارژدهی سامانه ها قطه..هرمیها هم هم اوضاع درستی ندارن.از روزای بعد اوضاع ب روال قبل برمیگرده
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، nima136 ، ابی اسمونی ، AFSHIN8080 ، toti77 ، sahar b ، جابری ، arasheslai ، sanaz ، S C R O L L
(02-04-2017، 05:49 PM)ابی اسمونی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر سیمکارت چند بار میشه
گرفت از این سامانه
من دوماه پیش گرفتم الان عضو شدم
بعد یه هفته میگه شارزتو گرفتی؟

سپاس شده توسط S I L E N C E ، جابری ، arasheslai ، vahid200077 ، sanaz ، ابی اسمونی ، S C R O L L
اپلیکیشن نماتو یا همون 738916 بعد لغو هم روزی شارژ کم میکنه ؟  اخه اللن من لغو کردم هیچ سامانه ای هم فعال نیست اما از شارژم هر یکی دو روز 300 کم میشه

سپاس شده توسط ابی اسمونی
(02-04-2017، 10:13 PM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-04-2017، 05:49 PM)ابی اسمونی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر سیمکارت چند بار میشه
گرفت از این سامانه
من دوماه پیش گرفتم الان عضو شدم
بعد یه هفته میگه شارزتو گرفتی؟

من بار اولی که گرفتم خیلی وقت پیش بود 
الان زدم لینک شارژ رو میده ولی شارژش مشکل داره
بیشتر از ۷ ماه پیش

سپاس شده توسط S I L E N C E ، AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی ، S C R O L L ، sahar b
(03-04-2017، 09:04 AM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اپلیکیشن نماتو یا همون 738916 بعد لغو هم روزی شارژ کم میکنه ؟  اخه اللن من لغو کردم هیچ سامانه ای هم فعال نیست اما از شارژم هر یکی دو روز 300 کم میشه

باید از طریق خود برنامه لغو کنی مسابقه رو
قسمت تنظیمات یا مروفایلت که بری نوشته لغو اشتراک روزانه

سپاس شده توسط S I L E N C E ، AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی ، nima136 ، Fazoo_aalam2000 ، S C R O L L