بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 65 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات و شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
برای چه با بیشتر خطام که میخوام وارد ویزلایک بشم مینویسه ورود شما با مشکل مواجه شده
چکار کنم؟

۴ سامانه شارژ ۱۰۰۰ تومنی همراه اول
با سیم بدون شارژ عضو شین
چون ممکنه فعال نشه
دو بار ۱ رو یه سامانه های زیر بفرستین و بعد از ۴۸ ساعت با ارسال ۱۰۰۰ لینک شارژ ارسال میشه
۳۰۷۵۲۵ ۳۰۷۵۲۴. ۳۰۷۳۶۰. ۳۰۷۵۷۰
گفـــتار‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏پنـــــدار‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏کــــردار
‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏نــــــــــــیــــــــــکــــــــــ

سپاس شده توسط ابی اسمونی ، S I L E N C E
اپ کی کجاس ک دیروز اعلام کردم الان باارسال. prize دو شارژ ۱۰۰۰ تومنی داد و فقط با دعوت ۳ نفر شارژ میده و اپلیکیشنش شارژ نمیده

سپاس شده توسط S I L E N C E ، nima136
دوستان 

۳۰۷۵۲۵ 
۳۰۷۵۲۴. 
۳۰۷۳۶۰. 
۳۰۷۵۷۰

سامانه بالا دقیق بعد 48 ساعت شارژ میده با سیم همراه اول بدون شارژ بزنید بنده شارژ گرفتم.... 

سپاس شده توسط arasheslai ، ابی اسمونی ، S I L E N C E
سلام

دوستان

یکی هرمی های فعال ایرانسل لطف کنه بگه
شارژم کجا بود
Cool.gif

(31-07-2017، 12:26 PM)khaled007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 

۳۰۷۵۲۵ 
۳۰۷۵۲۴. 
۳۰۷۳۶۰. 
۳۰۷۵۷۰

سامانه بالا دقیق بعد 48 ساعت شارژ میده با سیم همراه اول بدون شارژ بزنید بنده شارژ گرفتم.... 
اینا فعالسازی اپ نمیخوان هیچکدوم ؟

سپاس شده توسط ابی اسمونی
(31-07-2017، 01:49 PM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-07-2017، 12:26 PM)khaled007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 

۳۰۷۵۲۵ 
۳۰۷۵۲۴. 
۳۰۷۳۶۰. 
۳۰۷۵۷۰

اینا فعالسازی اپ نمیخوان هیچکدوم ؟

ن نمیخوان

سپاس شده توسط yasna88 ، ابی اسمونی ، rozbehgol
اپ همگردی ۳۰۷۰۳۸
تست شد
با دعوت از ۳ نفر ۱۰۰۰ میده

سپاس شده توسط morteza1364 ، rozbehgol ، nima136
چه مسخره
الان از ایرانسل تماس گرفتن و میگه شما خودتون شرکت کردید تو 8282 و مبلغ  120 تومن کم شده بابت هر بار پیامی که میفرستادید. برا اون مشکلم 35 تومن کم میشده نه 120 تومن.
من خودم حدود 4 بار پیام فرستادم به 8282 که میشه 500 تومن. نزدیک 5 تومن از حساب من کم شده. و عملا با این حرفشون خواستن بگن که مبلغ برگشت نمیخوره و بیخیالش شدم

(31-07-2017، 02:02 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اپ همگردی ۳۰۷۰۳۸
تست شد
با دعوت از ۳ نفر ۱۰۰۰ میده

بعد 24 ساعت؟

سپاس شده توسط Fazoo_aalam2000
سلام این سامانه 307525کد1000رو میفرستم میگه کد ارشالی نادرست چرا برا کسی هم اینطوریه؟