بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 65 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات و شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
(24-02-2017، 07:44 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ازبرنامه شارژ بازی چطور شارژ۵۰۰ تومنی برنده میشین؟ادم هایی هس۲۰۰ بار برنده شده این ترفندش چطوره؟من ترفند زیادکردن امتیاز یافتم اما برنده نمیشم شارژنتونسم بگیرم?

دوستان یکی لطفا لینک این برنامه رو بزاره
Heart.gif فکر میکرد بهتر از من گیرش میاد Heart.gif

فروش شاژ همراه اول و ایرانسل یا تعویض بارایتل

سلام
شارژ بازی یه بازی باحاله که هر 45 ثانیه یه کارت شارژ جایزه میده.
تا الان خودم کلی شارژ برنده شدم.
اگه موقع نصب کد دعوت من رو وارد کنی شانس هر دومون برای برنده شدن 1000 برابر میشه.

این کد دعوت منه teethG943751

اینم لینک دانلود بازیه :
کد:
http://bit.ly/2kT92OB
Biggrin.gif

سپاس شده توسط S I L E N C E ، حامد ب ، arasheslai
(24-02-2017، 08:58 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-02-2017، 07:44 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ازبرنامه شارژ بازی چطور شارژ۵۰۰ تومنی برنده میشین؟ادم هایی هس۲۰۰ بار برنده شده این ترفندش چطوره؟من ترفند زیادکردن امتیاز یافتم اما برنده نمیشم شارژنتونسم بگیرم?

دوستان یکی لطفا لینک این برنامه رو بزاره

هر وقت فعال شد 1ب30790بفرس .لینک تو پیامش هست..واسه من نمیدونم واسه چی نرم افزارش سوال نمیده!!!!!!!
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، AFSHIN8080 ، S C R O L L
(24-02-2017، 08:41 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطمئنم ترفند هست.لطفا بمنم بگین گناه دالم?منم ترفند جواب ب یک سوال ودریافت امتیاز میگم

من که تا حالا شرکت نکردم شاید اونای که برنده شدن 1 شب به بعد دارن جواب میدن شاید هم محدودیت زمانی داشته باشه
 "" Seni seviyorum" diyenin sevgisinden şüphe et , çünkü aşk sessiz ve sevgi dilsizdir ""

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، arasheslai
ف‌کرنکنم
Biggrin.gif

وقتی کد دعوتت رو کسی بزنه شانس برنده شدنت هزار برابر میشه ولی ب محض برنده شدن امتیازت صفر میشه من خیلی ب سوالات جواب دادم اما شارڗی برنده نشدم حتی کلون هم کردم ولی کلون ک میکنی دگ نمشه از برنامه استفاده کرد اگ کسی روشی پیدا کرد واس شارژ گرفتن ب ما هم بگه لطف کرده Shy.gif Shy.gif

سپاس شده توسط asma72
إز شارژ بازي حداكثر ٣ تا ٤ تومان در روز بيشتر نميشه گرفت ،اونهايي كه زياد شارژ گرفتند مثلا ١٨٠ يا ٢٢٠ تا در نسخه اول  إز باگهاي بازي استفاده كردن و هر چند سؤال يكبار شارژ ميگرفتن ، ولي خوب اين درست نيست حق اونهايي كه به طور معمول بازي ميكردن ضايع ميشده و بهشون شارژ كمتر يا اصلا شارژ تعلق نميگرفته ، يازي را چند نسخه اپديت كردند و در نسخه اخر عادلانه تَر شارژ نصيب شركت كننده ها شده

Heart ..........

سپاس شده توسط S I L E N C E ، AFSHIN8080 ، amirali8068 ، 001 ، سید حسین احمدی ، nima136
(24-02-2017، 10:37 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
إز شارژ بازي حداكثر ٣ تا ٤ تومان در روز بيشتر نميشه گرفت ،اونهايي كه زياد شارژ گرفتند مثلا ١٨٠ يا ٢٢٠ تا در نسخه اول  إز باگهاي بازي استفاده كردن و هر چند سؤال يكبار شارژ ميگرفتن ، ولي خوب اين درست نيست حق اونهايي كه به طور معمول بازي ميكردن ضايع ميشده و بهشون شارژ كمتر يا اصلا شارژ تعلق نميگرفته ، يازي را چند نسخه اپديت كردند و در نسخه اخر عادلانه تَر شارژ نصيب شركت كننده ها شده
در نسخه های جدید اصلا شارژی نمیشه گرفت مگ اینکه شانسی یکی گیرت بیاد

دوستان ۵۰۵۰۲ ، ۲۰۰۰ت رو ب همه میده با دریافت ۲ محتوا؟؟؟!!! آخه تو پیامش گفته فقط اعضای جدید!!!
ﺳﺮزﻣﯿﻨﯽ كه "ﭘﺨﻤِﮕﺎﻧﺶ" ﺷﺎﻏﻞ ﺑﺎﺷﻨﺪ و "ﻧﺨﺒﮕﺎﻧﺶ" بيكار!!! ﺻﺎدراﺗﺶ "متفكر" ﺑﺎﺷﺪ و وارداﺗﺶ "ﻣﺨﺪر"!!!
"ﻗﺒﺮﻫﺎﯾﺶ" ﺧﺮﯾﺪه ﺷﻮﻧﺪ و 
"ﻣﻐﺰﻫﺎﯾﺶ" ﻓﺮوﺧﺘﻪ!!!
ﮔﻮرﺳﺘﺎن ﺗﺎرﯾﺦ اﺳﺖ ﻧﻪ ﺳﺮزﻣﯿﻦ زﻧﺪﮔﺎن!!!

سپاس شده توسط AFSHIN8080
یکی لینک برنامع شارژ بازی رو برام برفسته ندارمش