بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 44 رای - 3.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول با رایگان شارژ ایرنسل و مسابقه همراه

مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
(30-01-2015، 07:18 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 07:00 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 02:39 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سیم جدید خریدم ، شارژی هست بگیرم؟؟؟؟؟؟برا سیم جدید؟؟
84888بهم شآرژ نداد

ozv aghlk به 8282
واسه کسایی که نگرفتن
البته شاید اسمی از شارژ نبره ولی اگه به 1 سوال پاسخ بدی
بعد AK 777 به 8282 بفرستی شارژ میده

مطمئن هستید شارژ میده؟ Shy.gif
ب من نداد

(30-01-2015، 07:11 PM)Ahmad Zahedi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم ۲۲ تا داشتم الانم ۳تا دیگه نصب کردم امتیازارو داد ولی خواستم شارژ بگیرم اون کادرش که مبالغ شارژو نوشته سفیده

احتمالا درست میشه ولی اگه درست نشه صد در صد دارن یه کاری میکنن.
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

(30-01-2015، 07:09 PM)virouse نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این که میگه محصول درخواستی در دسترس نمیباشد
ینی چی؟

دوست عزیز :
همین مشکل واسه منم پیش اومده بود باز پیامک بزن

(30-01-2015، 07:29 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 07:09 PM)virouse نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این که میگه محصول درخواستی در دسترس نمیباشد
ینی چی؟

دوست عزیز :
همین مشکل واسه منم پیش اومده بود باز پیامک بزن

يعني اگه واسه دريافت شارژ زدين كارتون ساختس شارژو نميده ... مگه اينكه درست بشه..  اين ترفند ايرانسل بود د ر طي دو ماه گذشته يهو آزاد ميكرد شارژو 5 دقيقه فرصت داشتي ميگرفتي نوش جونت... نميگرفتي   بعد از 5 دقيقه بعد مي گفت محصول در دسترس نيست اون موقع بايد زار زار گريست...  Biggrin.gif   Undecided.gif و اين مشكل بعضي وقتا تا ساعت 12 هم درست نميشد و شارژ گير كسي نمي آمد  و كلي ناراحتي يه ماهه ايرانسل درست شده يعني 2 ماه پيش اومده بودي  اين اتفاق افتاده بود ب خودت مي لرزيدي از ترس و وحشت.. واقعاً از و.حشتناك ترين لحظه هاي عمره... teeth 
\

(30-01-2015، 07:19 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 07:11 PM)Ahmad Zahedi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم ۲۲ تا داشتم الانم ۳تا دیگه نصب کردم امتیازارو داد ولی خواستم شارژ بگیرم اون کادرش که مبالغ شارژو نوشته سفیده

احتمالا درست میشه ولی اگه درست نشه صد در صد دارن یه کاری میکنن.

والا من عصري تصميم گرفتم نصب كنم  اتفاقا اندرويد 4 رو ريختم تو مموريم ك رام رو عوض كنم2.3.3 بود .. 4   نصب كنم .. گریه  فك كنم نون شما هم بريده شد.. ديروز گفتما... كسي باور نكرد  Biggrin.gif  اگه ديدين شارژ نداد بگيد  ك ديگه الكي رام عوض نكنيم عذابه عذابه عذابه گریه   Biggrin.gif  Blush.gif  Blush.gif
\

Lightbulb.gif لطفا پست های غیر مرتبط به شارژ نذارید یا تو نوشته هاتون حرفای نامربوط نزنید Lightbulb.gif

(30-01-2015، 08:06 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif لطفا پست های غیر مرتبط به شارژ نذارید یا تو نوشته هاتون حرفای نامربوط نزنید Lightbulb.gif

داداش هزار بار من بهشون گفتم فایده نداره ! وقتی هم که پاک میکنم ناراحت میشوند

دوستان دوتا سیم کارت غیر فعال هست
از کجا میشه فهمید که چه شماره ایه؟؟
ممکنه کوتاه بیام   ولی  کووووووووو      تا بیام  Biggrin.gif    Biggrin.gif

(30-01-2015، 08:11 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2015، 08:06 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش هزار بار من بهشون گفتم فایده نداره ! وقتی هم که پاک میکنم ناراحت میشوند

مگه شما دسترسی پاک کردن پستها رو دارید  Huh.gif

سپاس شده توسط albert
بچه ها مسابقه adost شارژ میده به کسانی که شارژ نگرفتن ؟