بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 44 رای - 3.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول با رایگان شارژ ایرنسل و مسابقه همراه

مسابقه همراه با شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
(25-01-2015، 01:39 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2015، 01:31 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه امتیازهای آپ رو مصرف نکنیم و همینجور جمعشون کنیم. احتمالش هست بعدها دیگه شارژو نده؟؟؟
الان نزدیک 20000 امتیاز دارم.
نمیخوام شارژ بگیرم ولی میترسم که بسوزن!!!!!

هیچی مشخص نیست
ممکنه مثل هف هشتاد که دیگه کدهاش شارژ نمیداد اینم نده
ممکنم هست حالاحالاها این برنامه در جریان باشه
فقط میتونم بگم طَمَعِ انسان هستشو نیست میکنه !!!

خیلی درد آور بود و سنگین  Undecided.gif

سپاس شده توسط حـــســیــن
بچه ها بسه دیگه چقد درباره آپ حرف میزنید خسته شدم Sad.gif
خدایا شکرت

سلام بچه ها به خطی که توسط اپ شارژ میشه پیام میره.واسه خطی که اپو باهاش ثبت نام کردیم هم ایا پیام میره یا ن ؟

(25-01-2015، 02:08 PM)Ahmad Zahedi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها به خطی که توسط اپ شارژ میشه پیام میره.واسه خطی که اپو باهاش ثبت نام کردیم هم ایا پیام میره یا ن ؟

سلام نه فقط خطی رو که تو قسمت خرید شارژ وارد میکنی برای اون پیام میره به ثبت نام ربطی نداره
اللهم غیر سوء حالنا به حسن حالک

(25-01-2015، 02:17 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2015، 02:08 PM)Ahmad Zahedi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام نه فقط خطی رو که تو قسمت خرید شارژ وارد میکنی برای اون پیام میره به ثبت نام ربطی نداره

به خطی که باهاش ثبت نام کردی هم میره!
مینویسه
شارژ درخواستی به فلان شماره ....
ارسال خواهد شد
شماره مرجع فلان.....
لبخندم دَرد میکند!

هییییی روزگارررر Undecided.gif
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif

ینی جدی جدی الان ی ساعته کسی چیزی نگفته؟!!!

(25-01-2015، 03:56 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی جدی جدی الان ی ساعته کسی چیزی نگفته؟!!!

آقا حامد شما که قبلا هر تیمی که نمیزدی و برنده میشد بیچاررو فحش میدادی نکنه بازی ایران و عراق برد عراق زدین که دیگه حرفی نزدید :))

سلام دوستان
دیروز همین موقع ها بود یکی از دوستان این پیامو گذاشت:

از شماره ۵۰۰۰۲۳۳۹۹۵ واسم پیام اومده
نتیجه فوتبال از تو!
۱۰۰۰ تومن شارژ از ما !
رئال- کوردوبا
با ارسال ۱۰ به ۲۰۱۴۲۱

و منم شرکت کردم ولی همون موقع داخل پیام هایی ک میفرستاد حرفی از شارژ نزد!
منم دیشب چند ساعت بعد از بازی ک دیدم خبری از شارژ نشد، لغوش کردم.
ولی الان برام فرستاد ک شما برنده بازی دیروز را درست حدس زدید و برنده کارت شارژ ۱۰۰۰ تومانی شدید!
و خلاصه اینکه شارژ رو الان بهم داد.(البته ناگفته نماند اینم مثه همراه اول دویست تا چهارصد میبره)
خلاصه اینو گفتم ک دوستان اگه ازین شماره (مسابقه کفش طلایی) براتون پیام اومد در جریان باشید.
ضمنا اگه پیام فرستاد بقیه دوستان رو هم در جریان بذارید ک شرکت کنن.
موفق باشید

سلام دوستان ، جواب این شعر کدومـه ؟
همزبون خوب من یه ... قشنگ بود ولی امروز میدونم دلش همیشه تنگ بود
1- ماهی 2- کبوتر
شارژ رایگان     همراه اول با  ارسال  ==>

415561023
به           201013