بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 3.06 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل مشکلات مکرر

مشکلات مکرر موبایل
(11-02-2015، 09:19 PM)amir069000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشين..کسى ميدونه گوگل پلى وقتى به نت وصل نميشه و ارور مبنى بر نبودن اتصال اينترنت ميده چکار بايد کرد؟ clear data & clear cache  کردم درست نشده..

google play sevice آخرین نسخه رو نصب کردی ؟
تلگرام موبایل روز @dailymobile

شرایط لازم
برنامه root xplorer
روت بودن گوشی

طبق آموزش زیر عمل کنید
برنامه ی root xplorer را نصب کنید بعد وارد برنامه شوید و به پوشه etc بروید -فایل hosts را پیدا کنید. روی آن لمس طولانی بکنید و گزینه ی rename را بزنید. سپس دوباره روی فایل hosts لمس طولانی بکنید و روی rename (تغییر نام ) کلیک کنید . اسم فایل را به # تغییر بدهید و روی ok بزنید. حالا از نرم افزار خارج شوید

اگر خطای اشتباه یا warning را دیدین روی OK کلیک کنید و  بالا صفحه نمایش روی گزینه ی Mount R/W کلیک کنید تا به Mount R/O تغییر پیدا کنه دوباره کارهای بالا  رو انجام بدید.

گوشی نوکیا با سیستم عامل سیمبین،مدل c6-01،رمزش مادریش چی هست؟چندتا برنامه نصب کردم ولی نمیدونم چه کارکنم،میخوام به تنظیمات کارخانه برگردونمش.
Heart.gif به طور مشکوکی داره بهم خوش میگذره،فکر کنم دارم میمیرم  Heart.gif

تاپیک بسته شد.
دوستان برای هر مشکل باید در بخش مربوط به سیستم عامل گوشیتون تاپیک با موضوع مورد نظر ایجاد کنید