بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 3.06 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل مشکلات مکرر

مشکلات مکرر موبایل
(24-01-2015، 05:41 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه لینک یه اوپرا سالم برای اندروید رو بگید
من هرجی دانلود کردم خراب بود
مرسی

لطفا برای درخواست دادن تاپیک ایجاد کنید نمیشه که همه مشکلات رو تو یه تاپیک بگین ممنون
تلگرام موبایل روز @dailymobile

(24-01-2015، 05:53 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 05:41 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه لینک یه اوپرا سالم برای اندروید رو بگید
من هرجی دانلود کردم خراب بود
مرسی

لطفا برای درخواست دادن تاپیک ایجاد کنید نمیشه که همه مشکلات رو تو یه تاپیک بگین ممنون

خشن
ناراحت

نه فازم غمه ﹋﹌
نه شارژ کمه زبون
اونی که لیاقت داره مال منه﹋﹌
اونیـــ م که لیاقت نداره خُب
مـــالـ هـــمــ ـه﹋

سپاس شده توسط یاس کبود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2015، 08:15 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif

برا لپ تاب هم بزارین پلیز Heart.gif
خدایا شکرت

لیلا
باشه به زودی میذارم

ب مشکل منم رسیدگی کنید! چرا این برنامه مستقل سازی برا من نصب نمیشه اندرویدم 4.0.4 هستش, رو گوشی زن داداشمم نصب نشد اون ک دیگه گوشیش گلکسی S3,
کسی میدونه مشکل کجاست!

(25-01-2015، 12:27 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ب مشکل منم رسیدگی کنید! چرا این برنامه مستقل سازی برا من نصب نمیشه اندرویدم 4.0.4 هستش, رو گوشی زن داداشمم نصب نشد اون ک دیگه گوشیش گلکسی S3,
کسی میدونه مشکل کجاست!

چه خطای داد ؟

(25-01-2015، 01:09 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2015، 12:27 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه مشکل کجاست!

چه خطای داد ؟

واسه خودم میگه هیچ برنامه ای نمیتواند این کار را انجام دهد, واسه گوشی زن داداشمم یادم نیس, ی پیغام انگلیسی اومد

آندروید گوشیتون چنده؟

اینو بگیر نصب کن ببین میشه یا نه