بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول لطفا انتقال شارژ مشکل کمک همراه

مشکل انتقال شارژ همراه اول کمک لطفا
سلام دوستان بنده میخوام شارژ از سیمم انتقال بدم ولی متاسفانه کدی رو که از 8910 میگیرم وارد میکنم میگه کد اشتباه هستی در حالی که چندین بار با دقت واررد کردم بازم میگه اشتباه هست کد انتقال درضمن رمز انتقال اولش عدد صفرم نداره با یک شروع میشه رفتم پوکه سیم رو هم اوردم همون رمزی که برام فرستاد همون بود سیمکارت رو هم فورجی و تعویض نکردم زنگ زدم اپراتور گفت برید درفتر خدماتی رفتم دفتر خدماتی گفتند به ما هیچ ربطی نداره الان من باید چیکار کنم ایا کسی راه حلی داره مچکر میشم بگه
سپاس
پاسخ

سپاس شده توسط Zzahra
با ستاره ۱۰ ستاره ۱۴۲ مربع انتقال انجام بده
ولی بیشتر وقت ها مشکل داره ستاره ۱۴۲

اگر میخای به صورت کامل برطرف بشه و با ستاره ۱۳۲ و یا تماس با ۴۴۴ هم بتونی انتقال بدی ، برو همون دفتر خدماتی که رفتی و گفت به ما ربطی نداره. همونجا جلوش زنگ بزن به ۹۹۹۰ ، اپراتور ۹۹۹۰ میگه برو دفتر خدماتی تا رمزو ریست کنن برات. بعد گوشیو بده به دفتر خدماتی تا اپراتور ۹۹۹۰ نحوه ی ریست رمز رو یادش بده.
Exclamation شاد باشین و سلامت Exclamation
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، Fa Ti ، admin
اعداد هم بدون فاصله و انگلیسی وارد کنین یا اینکه برنامه همراه من رو نصب کنید بعد اونجا باید بری نمایندگی یه کدو فعال کنی دیگه از همون جا بدون رمز میتونی انتقال بدی شارژتو

دانلود برنامه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد:
http://www.dailymobile.ir/17670/

دانلود برنامه همراه من آیفون
کد:
http://www.dailymobile.ir/23967
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط جاودوگر ، z.asoode ، Zzahra
تشکر دوستان
ادمین من الان بر نامه همراه من رو نصب و فعال کردم برای اون خطم الان باید برم نمایندگی همراه اول
پاسخ

(09-11-2017، 04:53 PM)erfank320 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر دوستان
ادمین من الان بر نامه همراه من رو نصب و فعال کردم برای اون خطم الان باید برم نمایندگی همراه اول

اینجا رو بخونین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط جاودوگر
سپاس ادمین
پاسخ

سپاس شده توسط admin
(09-11-2017، 03:05 AM)erfank320 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان بنده میخوام شارژ از سیمم انتقال بدم ولی متاسفانه کدی رو که از 8910 میگیرم وارد میکنم میگه کد اشتباه هستی در حالی که چندین بار با دقت واررد کردم بازم میگه اشتباه هست کد انتقال درضمن رمز انتقال اولش عدد صفرم نداره با یک شروع میشه رفتم پوکه سیم رو هم اوردم همون رمزی که برام فرستاد همون بود سیمکارت رو هم فورجی و تعویض نکردم زنگ زدم اپراتور گفت برید درفتر خدماتی رفتم دفتر خدماتی گفتند به ما هیچ ربطی نداره الان من باید چیکار کنم ایا کسی راه حلی داره مچکر میشم بگه
سپاس

اگه خطتتون همراه اوله میتونید از این کد هم *10*14*2*شماره *مبلغ *رمز#
  استفاده کنید 0990 اکثرا این مشکل دارن من خودم از این کد همیشه استفاده میکنم
   دلی که در دو جهان،
 جز تو هیچ یارش نیست؛
 گرش تو یار نباشی،
 جهان به کارش نیست….  heart
پاسخ

سپاس شده توسط جاودوگر