بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.7 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
افزار در gt فلش نرم مشکل ii note رام گوشی galaxy n7100 odin توسط

مشکل در فلش رام در گوشی Galaxy Note II GT-N7100 توسط نرم افزار ODIN
سلام دوستان، وقت شما بخیر.
یک مشکل خیلی بزرگ پیش اومده و از اونجائی که فلش کردن تمام گوشی های سامسونگ مثل همه و از یک نرم افزار استفاده می شه، سوالم رو اینجا مطرح می کنم.
من بارها و بارها گوشی های سامسونگ رو فلش کردم، اما اینبار تو دردسر افتادم!
برای یک مدل گوشی Galaxy Note II GT-N7100 (که بعدا متوجه شدم Firmware این گوشی N7100LXKJ8 بوده) رام کیت کت (N7100XXUFND4_N7100OJVFND3_N7100XXUFND3) رو دانلود کردم و مثل همیشه رفتم برای فلش زدنش!
اما متاسفانه هر بار استارت رو می زدم، پیغام خطا می داد! بدون هیچ توضیح اضافه! درایور نصب بود، کابل سالم و گوشی هم مشکلی نداشت! دیگه موندم چی کار کنم! گفتم یک ترفندِ دیگه بزنم و گوشی رو توسط خودِ گوشی فلش کنم! (ODIN یک ورژن apk داره که داخل گوشی نصب می شه و بدون نیاز به PC می تونید فلش بزنید! اما روت می خواد)
به وسیله نرم افزار ODIN گوشی رو روت زدم (جالب اینجاست اینبار ارور نداد و به راحتی گوشی روت شد!) و نرم افزار ODIN برای اندروید رو داخل گوشی نصب کردم! فایل فلشی که توسط PC نصب نمی شد رو به ODIN ورژن اندرویدی دادم! نرم افزار فایل رو شناسائی و شروع به فلش فایل کرد! بعد از چند دقیقه نصب تموم شد، اما دیگه گوشی بالا نمیاد!!
وارد منوی ریکاوری شدم، وایپ و ریست فکتوری کردم، اما متاسفانه تاثیری نداشت! حتی داخل منوی ریکاوری کلی ERROR ظاهر شده! INVALID, INVALID, INVALID....

Highslide JS

بعد از این اتفاق، مجددا تلاش کردم تا رام رو با PC فلش کنم، اما اینبار یک ERROR جدید ظاهر شد!

Highslide JS

حتی فایل PIT مخصوص گوشی N7100 نسخه 16 گیگ رو هم به نرم افزار ODIN دادم، ولی نشد که نشد! اینم تصویری از ERROR!

Highslide JS

والا من دیگه موندم چی کار کنم!
رفتم سایت سامسونگ موبایل و دنبال مدل گوشی گشتم! مدل GT-N7100 مدل جهانی به حساب میاد، اما بین مدل هائی که اونجا دیدم، فریموری با کد n7100 LXKJ8 پیدا نکردم!!
اینم لینکش:

کد:
کد:
samsung-updates.com/device/?id=GT-N7100

پشت باطری چنین چیزی نوشته و نشون می ده که مدل گوشی N7100 هست!

Highslide JS

رام دیگه ای رو دانلود و تست نکردم و خواستم قبل از این کار نظر شما رو بدونم!
با توجه به توضیحاتی که دادم، مشکل چیه به نظر شما؟
آیا راهی هست رام فلش بزنم و گوشی بالا بیاد؟؟
پاسخ

اطلاعی در مورد فلش کردن ندارم - شاید نام مدلو اشتباه متوجه شدی قبل فلش تو تنظیمات ندیدی چه مدل و ...؟
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

داداش مشکلش هنوز حل نشده؟
پاسخ

سلام
مشکل اینجاست که رام مشکل دار رو روی گوشی پیاده کردید
از سایت سامسونگ، رام رسمی این گوشی را دانلود و فلش کنید
امیدوارم که مشکلش حل شه
کد پی‌اچ‌پی:
https://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-N7100/THR/ 
پاسخ