بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در شارژنشدن مشکل jxd تبلت مورد p1000

مشکل در مورد شارژنشدن تبلت JXD P1000
(26-03-2015، 05:18 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو اینترنت گشتم گفته بود برای راه اندازی دوباره تبلت وگوشی اندروید باید دکمه پاور وافزایش صدا رو بگیری...
سه تا گزینه میاد که نمیدونم کدوم بزنم
بوت
ریکاوری
نرمال
نمیدونم چه جور اوکی کنم چون هرجورمیخوام اوکی کنم نمیشه وصفحه گزینه ها هم میره..کسی در این مورد چیزی میدونه کمک کنه :

ببين من با اين تبلت كار نكردم ولي يه اطلاعاتي راج به اين كارا دارم بهت ميگم با خودته Biggrin.gif

ببين اول كه دكمه پاور و ولوم رو گرفتي برو ب حالت ريكاوري .. براي اينكه بري به حالت ريكاوري اينجا لمس كار نميكنه بايد با دكمه هاي ولوم بالا و پايين.... گزينه ها رو بالا و پايين كنه و با دكمه هوم اگه داره؟ اوكي كني پس اول با ولوم برو روي گزينه ريكاوري .. سپس كليد هوم را به عنوان اوكي فشار بده Biggrin.gif بعد ميري مرحله بعد اونجا ممكنه نوشته باشه

wipe data / factory reset

شما روي همين اوكي كن و بعد هم yes رو انتخاب كن اگه بعد از اينكه وارد ريكاوري شدي فكتوري ريست نداتشت بعد از ورود به ريكاوري به منو advance برو اونجا داره .. اگه كارت نشد ميتوني بعد از فكتوري ريست

Wipe cache partition

رو انجام بدي كه توي همون قسمت ريكاوري هستش.... Shy.gif Biggrin.gif موفق باشي Biggrin.gif مسافرت خوش گذشت مارو نبردي خيلي بدي Biggrin.gif گریه
\
پاسخ

سپاس شده توسط ملودی
ادمین باتری تبلتم خراب شده...لیتیوم یونی هست گیرمیاد که ؟ Undecided.gif
Heart.gif به طور مشکوکی داره بهم خوش میگذره،فکر کنم دارم میمیرم  Heart.gif
پاسخ