بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
رژیم‌ صهیونیستی اردن به هشدار مصر و دادند

مصر و اردن به رژیم‌ صهیونیستی هشدار دادند
#1
مصر و اردن ضمن محکوم کردن یورش امروز نظامیان صهیونیست به مسجد الاقصی و زخمی کردن تعدادی از نمازگزاران فلسطینی نسبت به هرگونه تعرض به مقدسات دینی هشدار دادند.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری آلمان، وزارت خارجه مصر در بیانیه‌ای نسبت به خطرات استمرار سیاست هتک حرمت مقدسات دینی هشدار داد و تاکید کرد که این تجاوزات خشم مردمی را شعله ور کرده و تلاش‌های مربوط به ازسرگیری روند سازش بین دو طرف فلسطینی و اسرائیلی را به نابودی می‌کشاند.

مصر همچنین از مسئولان رژیم اشغالگر خواست تا از سیاست عبور از خطوط قرمز به خصوص درباره احترام گذاشتن به مقدسات دینی دوری نماید.

وزارت خارجه مصر همچنین در بیانیه خود تاکید کرد مذاکرات جدی که نشان دهنده اراده سیاسی حقیقی طرف‌هاست، تنها روش و بهترین آن برای دستیابی به حل و فصل فراگیر و عادلانه قضیه فلسطین است.

نیروهای اشغالگر قدس صبح امروز یکشنبه با یورش به صحن های مسجد الاقصی به سمت نمازگزاران فلسطینی حاضر در این مسجد گلوله پلاستیکی، گاز اشک آور و بمب صوتی شلیک کرده و تعداد زیادی از آنها را زخمی کردند.

از سوی دیگر دولت اردن با محکوم کردن یورش نظامیان صهیونیست به صحن های مسجد الاقصی، نسبت به استمرار تجاوزات اسرائیل و تلاش های آن برای تغییر واقعیت ها هشدار داد.

اردن، رژیم صهیونیستی را به توقف اقدامات تحریک آمیز خود و یورش به مسجد الاقصی و نیز توقف تجاوزات علیه اماکن مقدس فراخواند.

مومنی همچنین تاکید کرد که اردن به مقابله با تمامی تلاش ها و اقدامات رژیم صهیونیستی علیه اماکن اسلامی و مسیحی در قدس شریف و نیز انجام وظیفه در قبال مسجد الاقصی در راستای اجرای قیمومیت اردن بر اماکن مقدس قدس شریف ادامه خواهد داد.

وی بر ضرورت پایبندی به نتایج دیدارهای سه جانبه عبد الله دوم پادشاه اردن، جان کری وزیر خارجه آمریکا و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر حفظ وضعیت کنونی اماکن مقدس در قدس شریف و عدم تعرض به آن تاکید کرد.
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ


 سپاس شده توسط Fa Ti ، Poya ، shahzad ، Finally I ll get it


پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز