بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 48 رای - 2.48 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول مـسـابـقـات هـمـراه ايـرانـسـل و

مـسـابـقـات ايـرانـسـل و هـمـراه اول
محمدخانی
به پنج سوال باید جواب بدی
و اگر شارژ بده سامانش روز جمعه شارژ دوهزار تومنی به صورت پین میده

سپاس شده توسط nima136 ، محمد خاني ، S I L E N C E ، 110
(03-04-2016، 06:06 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمدخانی

الان هم ميشه شركت كرد؟

(03-04-2016، 06:10 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-04-2016، 06:06 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمدخانی

الان هم ميشه شركت كرد؟

ميشه

سپاس شده توسط Fa Ti ، m.javad ، nima136 ، amita_reza ، محمد خاني ، sahar b ، S I L E N C E ، 110
هرمی الان فعاله؟؟

(03-04-2016، 06:31 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی الان فعاله؟؟

بله فعاله الان شارژ گرفتم ازش

سپاس شده توسط rozbehgol ، Fa Ti ، m.javad ، S I L E N C E
سلام سال نو مبارک
شارژ چیزی هست؟

مثلا دونفر دعوت کنم جوابش میاد که دونفر دعوت کردین؟من چن نفر دعوت کردم جواب نیومده.

دوستان یکی ج بده
هرمی ایرانسل با 3تا خط خودم کدم زدم ولی 1000فرستادم اخرین شارژ دفعه قبل و داد 200هم فرستادم نوشت 0 نفردعوت کردید چرا اینجوریه؟

(03-04-2016، 06:39 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا دونفر دعوت کنم جوابش میاد که دونفر دعوت کردین؟من چن نفر دعوت کردم جواب نیومده.

نه برای من پیامی نمیاد خودتون 1000 بفرستید شارژ میده
200 بفرستید میگه چندنفر دعوت کردین

سپاس شده توسط rozbehgol ، hamid0632 ، m.javad ، S I L E N C E ، جاودوگر ، hamid06 ، nasrin20
(03-04-2016، 06:40 PM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یکی ج بده
هرمی ایرانسل با 3تا خط خودم کدم زدم ولی 1000فرستادم اخرین شارژ دفعه قبل و داد 200هم فرستادم نوشت 0 نفردعوت کردید چرا اینجوریه؟

باید باخطایی ک دعوت کردین ب سوالش جواب بدید تابراتون حساب بشه

سپاس شده توسط fargol f ، m.javad ، amita_reza ، S I L E N C E ، hamid06 ، جاودوگر ، nasrin20 ، 110 ، جابر @