بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 48 رای - 2.48 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول مـسـابـقـات هـمـراه ايـرانـسـل و

مـسـابـقـات ايـرانـسـل و هـمـراه اول
(10-04-2016، 12:19 AM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 12:15 AM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
471،میده .پنج بار بفرستین .هزاریه پیناش

نمیده فقط تو هنگی سامانه بعضی وقتا شارژ میده

داره میده ولی جوابش دیر میاد .پنجی ام نیس .مگه الکیه ک شارژ سالم بده
نشود فاش کسی آنچه میان من و توست

(10-04-2016، 12:17 AM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۷۳۷۶۶۰ هم که ۱ روز دیرتر از بقیه عضو شده بودم پیامش میگفت دو روز بعد شارژ بگیرید اونم نداد.

737637 رو از سه روز قبل تست میکردم فقط از دیروز عصر به بعد ، بعد از ارسال ch میگفت دو روز بعد دوباره ch رو بفرستید

دلیل اینکه پریروز 737637 اعلام شد این بود که از روز اولی که مسابقات تله کوله شروع به شارژ دادن کردن همشون تو پیام اولیه میگفتن پس فردا ch بفرست و تنها راه فهمیدن اینکه کدومش فعاله این بوده که ch رو بفرستی که مشخص بشه کدوم یکیش فعاله و دو روز بعد شارژش رو میده که اون روز کسی ch نفرستاده بود

به علاوه این مسابقه دیروز هم خودش پیام انبوه داده بود پس مطمئن باشید این مسابقه اصلا شارژی به هیچکس نداده

سپاس شده توسط 110 ، ENTERTAIN-ME ، "TAGHDIR" ، amita_reza ، мαяуαмι ، nima136 ، m.javad ، hamid06 ، S I L E N C E ، sahar b
شاید مث اون سری دیرتر فعال شه .660 ساعت دو به بعد فعال شده بود
نشود فاش کسی آنچه میان من و توست

سپاس شده توسط "TAGHDIR"
Evenfall:
اون موضوعی که من گفتم در رابطه با ۷۳۷۶۶۰ بود یه تستی کردم. چون من یه خطم بعد ۱۲ عضو شده بودم ولی باز میگفت ch  را دو روز بعد ارسال کنید بخاطر اون الان دو روز کامل شد و ارسال کردم نداد، خواستم اطلاع رسانی کنم.
این نیز بگذرد!

سپاس شده توسط nima136
آره بعید نیست

737637ديشب چندبارتست كردم حتي 10صبح هم تست كردم نداد
احتمال داره فعال بشه امشب ديرتر
اگه فعال نشه امشب ديگه نميده
خاك توسرآدم كمبوددار
ازمردش بگير تازنش ...

سپاس شده توسط 110
1دونه 1هزاري دادبه من فقط دوباره گفتش بذار24ساعت تموم شه
خاك توسرآدم كمبوددار
ازمردش بگير تازنش ...

کدوم سامانه بهت یدونه داد

737637 داره شارژ میده بزنید

سپاس شده توسط sina_1 ، amita_reza ، ENTERTAIN-ME ، rok ، S I L E N C E ، 110 ، hamid06 ، sahar b ، nima136 ، jaeger ، mrs1390 ، sina94 ، мαяуαмι
Lightbulb.gif داره میده بزنید ch به۷۳۷۶۳۷
این نیز بگذرد!

سپاس شده توسط alirezana ، rok ، S I L E N C E ، 110 ، hamid06 ، sahar b ، jaeger ، sina94 ، мαяуαмι