بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 48 رای - 2.48 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول مـسـابـقـات هـمـراه ايـرانـسـل و

مـسـابـقـات ايـرانـسـل و هـمـراه اول
عزيز آخريش 4:50 دقيقه گرفتم
بعد براي تست با يه سيم كه كلا عضو اين سامانه نشده بود عضو شدم تبريك گفت ولي 2 بار CH فرستادم اصلاجواب نيومد.اگه لغو كردين عضو بشين CH بفرستين اگه جواب داد كه تموم شده يكبار ديگه بفرستين شايد بده.

سپاس شده توسط S I L E N C E
(10-04-2016، 06:26 AM)جاودوگر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینا شما کی گرفتی

داداش اگه زدی داد خبرکنی
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň

سپاس شده توسط جاودوگر ، sina94
(10-04-2016، 06:34 AM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 06:26 AM)جاودوگر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینا شما کی گرفتی

داداش اگه زدی داد خبرکنی
من که لغو کرده بودم اگه لغو نکردی حتما حتما میده‎
اگه تموم نشده باش این سامانه از ساعت ‏1‎شب شارژ میداد

سپاس شده توسط S I L E N C E ، sina94
(10-04-2016، 06:41 AM)جاودوگر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 06:34 AM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینا شما کی گرفتی

داداش اگه زدی داد خبرکنی

داداش دیشب ساعت 12:52
فعال شد و شارژو داد.من گرفتم.الانم واسه کسی میخوام

سپاس شده توسط جاودوگر ، sina94
(10-04-2016، 06:41 AM)جاودوگر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 06:34 AM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینا شما کی گرفتی

داداش اگه زدی داد خبرکنی

تا ساعت 6 صبح میداد. الان تمومه اگه منظورتون 737637

سپاس شده توسط جاودوگر ، sina94 ، نرگس احمدی ، S I L E N C E ، 110 ، amita_reza
بچه ها این ۷۳۷۴۷۱هرمی ایرانسل به چه شکل باید کدت رو روی سیم کارت دیگه بزنی تا ثبت بشه من از دیشب تا حالا با هرسیم کارت کدم رو میزنم جوابش نمیاد جریان چجوری هست

سپاس شده توسط S I L E N C E
هرمی ایرانسل اگه سه نفر واستون زدن 5بار 1000رو بفرستین 5کد هزاری میده

سپاس شده توسط Fa Ti ، آسنا جون ، نرگس احمدی
(10-04-2016، 07:08 AM)آسنا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این ۷۳۷۴۷۱هرمی ایرانسل به چه شکل باید کدت رو روی سیم کارت دیگه بزنی تا ثبت بشه من از دیشب تا حالا با هرسیم کارت کدم رو میزنم جوابش نمیاد جریان چجوری هست

اون سیمکارت اول باید عضو بشه.بعد ارسال کدت.بعد پاسخ ب سوال تا امتیازت ثبت بشه.سوالو حتما باید جواب بدی

سپاس شده توسط Fa Ti ، 110 ، آسنا جون
(10-04-2016، 07:08 AM)آسنا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اپديت نشده! روشش عوض شده و شماره هاى قبل رو قبول نميكنه!

اول 1 به 737471
بعد كد مورد نظر ....... به 737471
بعد حتما جواب سوال! تا حساب بشه اون سيم و كد بده.

براي نفرات عضو شده هم 200 رو بفرستين به 737471.

سپاس شده توسط S I L E N C E ، Fa Ti ، آسنا جون ، amita_reza
کد رو که میفرستم دیگه برام سوال نمیاد با چند تا سیم کارت امتحان کردم