بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3.8 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل میلیون یک تا

موبایل تا یک میلیون
اكسپريا z ultra گوشي نيست كه بتونين بعنوان گوشي ازش استفاده كنين وزن و ابعادش به تبلت بيشتر ميخوره تا گوشي ...و دوربينش هم خوب نيست ... اگر بين J7 سامسونگ و اين مدل ميخواهين يكي را بگيرين J7 بهتره !

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط MaHvAsH BaNo ، 0212
(11-12-2015، 10:37 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اكسپريا z ultra گوشي نيست كه بتونين بعنوان گوشي ازش استفاده كنين وزن و ابعادش به تبلت بيشتر ميخوره تا گوشي ...و دوربينش هم خوب نيست ... اگر بين J7 سامسونگ و اين مدل ميخواهين يكي را بگيرين J7 بهتره !

نه هدفم مختص به جی 7 نیست فاطمه خانم اینو معرفی کردن بررسی کردم گوشی خوبی بود ب نظرم اما گوشیایی ک شما و بقیه پیشنهاد دادند روهم بررسی میکنم انشالله یه گوشی خوبی میخرم
تشکر از شما و بقیه ک نظراتشونو بیان کردن
کاش بشه دعاها مستجاب
پا بگیره عفت و حجاب
زیر بیرق این انقلاب
یا زهرا یا زهراHeart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Shahlashahriari ، 0212
البته كه همه دوستاني كه در سايت فعالن آگاهيشون  از لحاظ فني خيلي بيشتر از منه ... ولي پيشنهادم اينه كه اگر بين چند مدل نهايي تصميم گيري براتون كمي سخت شد سعي كنين انتخاب هاي نهاييتون رو ازنزديك در بازارهاي موبايل دستتون بگيرين و ببينين غير از مشخصات فني كدوم يكي خوش دست تر هستن .... موفق باشين

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط MaHvAsH BaNo ، reza_ab ، 0212
(11-12-2015، 10:56 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته كه همه دوستاني كه در سايت فعالن آگاهيشون  از لحاظ فني خيلي بيشتر از منه ... ولي پيشنهادم اينه كه اگر بين چند مدل نهايي تصميم گيري براتون كمي سخت شد سعي كنين انتخاب هاي نهاييتون رو ازنزديك در بازارهاي موبايل دستتون بگيرين و ببينين غير از مشخصات فني كدوم يكي خوش دست تر هستن .... موفق باشين

اره دقیقا درسته من کلا نظر بقیرو درباره هرچیزی میپرسم اما تصمیم  نهاییو خودم میگیرم ک اگه چیزی ک میخوام خوب از اب درنیومد بگم تصمیم خودم بوده
کاش بشه دعاها مستجاب
پا بگیره عفت و حجاب
زیر بیرق این انقلاب
یا زهرا یا زهراHeart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Shahlashahriari ، reza_ab ، 0212
والله همونطور که خانم FA TI گفتند اون گوشی هاکه نام بردن A7 رو که خودشون دارن و راضی اند ولی خوب قیمتش یه مقداری بالاست

نظر من اینه که اگر تو فکر هزینه کمتر و کیفیت خوب هستید Galaxy E7 خوبه...واسه من که عالیه مخصوصا سلفیش خیلی جالب و زیبا ؛دوربین هم 13 هست دوربین دوم 5 هست... من ک حدود 9 ماهیه دارم و ازش راضی ام قیمت الان 850 تا 900 هست . اما با سایر وسایل 950 تا 1 ملیون در میاد. من راضی ام.. هم زیبا هم خوب جواب میده. موفق باشید و مبارک باشه Tongue.gif Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط Shahlashahriari ، MaHvAsH BaNo ، Fa Ti ، reza_ab