بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تلوزیون هم مودم مون و شدن ضد خونه

مودم و تلوزیون خونه مون ضد هم شدن !
سلام دوستان

من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم
چند روز میشه مودم مون در ساعتهای خاص سیستمش قط وصل میشه و کار نمیکنه...
تا دیشب فهمیدم وقتی تلوزیون روشن میکنم اینطور میشه و وقتی تلوزیون خاموش میکنم مودم کار میکنه...!

کسی میدونه مشکلش چیه ؟
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●
پاسخ

تلویزیونتون هوشمنده؟
یا اینکه مودمتون وایمکسه؟
پاسخ

سپاس شده توسط shahzad
تلوزیون مون LED ست
مودم هم مخصوص اینترنت مخابراتی ADSL
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●
پاسخ

درود. والله برای منم اینطوره فکر میکنم مودم و تلوزیونتون از یه پریز برق میگیرن؟ والله ما به یه مهندس هم بود گفتیم بهمون خندید گفت مگه میشه.. برا ما وقتی پی سی رو روشن میکنیم کلا چراغ مودم قرمز میشه و طول میکشه تا درست شه... از اون به بعد صبح ها که میخوایم پی سی رو روشن کنیم اول مودم خاموش میکنیم.. و وقتی پی سی روشن شد مودم را روشن میکنیم.. و در طول روز دیگه نیازی به انجام اینکار نیست یعنی اگه خواستیم مجدد پی سی روشن کنیم نیاز به خاموش کردن مودم نیست و قطع نمیشه و فقط همون یک دفعه اول صبح کافیه.... تست کنید به من که اینطوری ج میده و راهی که ممکنه کاملا این مشکل بر طرف شه>>> اگه :مودم و تلوزیون از یه پریز برق میگیرن میتونید مودم رو بگذارید جای دیگه.. ممکنه درست شه... Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط shahzad ، Fa Ti ، Shahlashahriari
من ی مقاله خوندم البته نگفته بود در رابطه با تلویزیون.
گفته بود مودمتون رو دوباره راه اندازی کنید.یعنی از پریز  بکشین دوباره راه اندازی شه.اگرم نشد ب مخابرات بگین ک رمز دیگه بهتون بده از اول خودشون وصلش کنن
پاسخ

سپاس شده توسط shahzad ، 0212
0212
بله از یک پریز برقشونه
اما دیشب وقتی فهمیدم
برقشون جدا کردم و حتی مودم بردم اتاق دیگه اما کار نکرد
تا تلوزیون خاموش کردم روشن شد
حالا امشب به روش شما عمل میکنم امیدوار جواب بده
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
امشب قبل از اینکه تلوزیون روشن کنی و زمانی که اینترنتت به هم نریخته و سالمه مودم را خاموش کن بعد تلوزیون را روشن گن صبر کن روشن بشه بعدش هم مودم رو روشن کن..... اگه شد که حله فک کنم پریز رو هم جا به جا کنی قبل از اینکه اینترنتت بخواد بریزه به هم ج بده... ولی اگه ریخت به هم پریز رو جدا کردی ممکنه اثری هم نداشته یاشه..نوفق باشید جانم Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، Shahlashahriari ، shahzad
اين مسئله قطع و وصل اينترنت مخابرات ظاهرا موردهاش كم هم نيست ... من اول كه شنيدم فكر كردم شوخي است ولي تا اينجا كه متوجه شدم قطع و وصل براي نت نامحدود مخابرات هست البته شما رو نميدونم و حتي حين كار كرد تلويزيون بطور لحظه اي قطع و وصَل ميشه ...... ولي خيلي عجيبه كلا

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط shahzad ، 0212