بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 2.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
گوشیو لینکشو تاپیکی وبرنامه کارت بزاره برام ب ک یکی روش از میشه طریق اموزش

میشه یکی تاپیکی ک روش اموزش وبرنامه کارت ب کارت از طریق گوشیو برام بزاره لینکشو
سلااااام
میشه یکی تاپیکی ک روش اموزش وبرنامه کارت ب کارت از طریق گوشیو برام بزاره لینکشو
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ

سلام متوجه سوالتون نشدم لطفا بیشتر توضیح بدید ممنون
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

خخخخخ خودمم نفهمیدم چی نوشتم الان خوندم
اول سلاام ادمین Shy.gif
بعد اینکه قبلا ی تاپیک زدن خاستن ک برنامه نمیدونم اسمش چیه ک باش کارت ب کارت و کار بانکی و.... انجام میدن یا همون حساب انلاین فک کنم بهش میگن..
رویا فک کنم نوشته بود اموزششو میخام الان  Sad.gif
پاسخ

(11-09-2015، 11:23 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلا النا   Sad.gif  رویا بود اره بزن رو اسمش موضوع ا که ارسال کرده هست برای بانک صادرات و ملی انتقال وجه اگه نشد بگو بزارم برات
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی اجی Exclamation Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f
دوستان واسه ملی کارت ب من جز ی شماره حساب چیز دیگه ای نداده چطور بدونم متمرکز هس یا غیر متمرکز ن ب ملت ن ب ملی ملت همه چیش نوشته ملی ی شماره حسابو کارتشو دادن ب ما باید برم بانک بپرسم؟؟؟
پاسخ

(22-09-2015، 03:55 PM)CLONER نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-09-2015، 02:31 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان واسه ملی کارت ب من جز ی شماره حساب چیز دیگه ای نداده چطور بدونم متمرکز هس یا غیر متمرکز ن ب ملت ن ب ملی ملت همه چیش نوشته ملی ی شماره حسابو کارتشو دادن ب ما باید برم بانک بپرسم؟؟؟

کارت بانک ملی دارین دارین؟ Lightbulb.gif

اره
پاسخ

(22-09-2015، 06:16 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-09-2015، 03:55 PM)CLONER نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-09-2015، 02:31 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کارت بانک ملی دارین دارین؟ Lightbulb.gif

اره

جهت استفاده از کلیه سرویس های سامانه همراه بانک با در دست داشتن اصل کارت ملی به یکی از شعب بانک ملی ایران مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم فعال سازی همراه بانک اقدام نمایید. لازم به ذکر است در نسخه جدید همراه بانک برای دریافت کلیه خدمات این سامانه تکمیل فرم فعال سازی در شعب بانک الزامی است.
 [عکس: 21_15-JPEG-Image-285%C2%A0%C3%97%C2%A028..._223cf.jpg][عکس: 22_15137663247175111.gif]

پاسخ

سپاس شده توسط الــــنــا خانوم