بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نبود سرویس meizu گوگل برنامه پلی m3s روی گوشی

نبود برنامه برنامه گوگل پلی سرویس روی گوشی Meizu m3s
گوشی من meizu m3s  هست . که کلا به صورت پیش فرض برنامه گوگل پلی سرویس روش نصب نیست. و هیچ جایی هم نمیتونم نصب کنم. با کامپیوتر یک نسخه دانلود کردم و نصب کردم اما اصلا آیکونش شبیه گوگل پلی نبود و برنامه باز نشد. همه ی برنامه هام احتیاج به گوگل پلی دارند. لطفا راهنماییم کنید چطوری نصبش کنم
Undecided.gif Sad.gif
پاسخ

(17-11-2017، 12:36 AM)1212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشی من meizu m3s  هست . که کلا به صورت پیش فرض برنامه گوگل پلی سرویس روش نصب نیست. و هیچ جایی هم نمیتونم نصب کنم. با کامپیوتر یک نسخه دانلود کردم و نصب کردم اما اصلا آیکونش شبیه گوگل پلی نبود و برنامه باز نشد. همه ی برنامه هام احتیاج به گوگل پلی دارند. لطفا راهنماییم کنید چطوری نصبش کنم
Undecided.gif Sad.gif

سلام قرار نیست با نصب برنامه گوگل پلی سرویس آیکونی به برنامه های موجود در منو اضافه بشه شما ابتدا یه برنامه گذر از تحریم روی گوشیت نصب و فعال کن ( فیل - تر ش-ک-ن ) بعد با مرورگر روی گوشی وارد لینک زیر شو میتونید آخرین نسخه Google Play services را روی گوشیت نصب و فعال کنی
کد:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gms
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط جابری ، S I L E N C E