بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کارت حافظه برنامه اندروید های نصب روی

نصب برنامه های اندروید روی کارت حافظه
Photo 
سلام کسی اگه برنامه ای میشناسه که نیاز به روت گوشی نباشه وبرنامه ها و اپلیکشن هارو  بتونم از از حافظه داخلی به حافظه خارجی منتقل و نصب کنم راهنمایی کنه متشکر Rolleyes.gif

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط Shahlashahriari ، پرسپولیس کبیر
سلام
من ک نمیدونم فهمیدی ب منم بگو Shy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f ، Shahlashahriari
از قسمت مدیریت برنامه ها در تنظیمات میتونی انتقال بدید البته اگه این قابلیت رو داشته باشه
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f
سلام 
نمیشه
Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f
(29-09-2015، 12:05 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی اگه برنامه ای میشناسه که نیاز به روت گوشی نباشه وبرنامه ها و اپلیکشن هارو  بتونم از از حافظه داخلی به حافظه خارجی منتقل و نصب کنم راهنمایی کنه متشکر Rolleyes.gif

سلام و درود
اگه به روت گوشی دسترسی نداشته باشین به هیچ عنوان نمیشه فقط تو تنظیمات برنامه یه گزینه هست به نام move to internal sd card هستش که برای اندروید2.2به بالا قابل دسترسه که میتونین مقداری از حافظه ی اشغال شده رو انتقال بدین.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، fargol f
سلام توی تنظیمات حافظه خیلی راحت میشه حافظه در دسترس رو روی حافظه خارجی قرار داد وهر چی نصب بشه روی خافظه خارجی نصب میشه.اما اگه گوشیت این قابلیت رو نداره یه بخشی توی نرم افزار clean master هست به نام move apps to sd card
با اون راحت نرم افزارهارو میشه به حافظه خارجی انتقال داد. Shy.gif
تو آرزوی بلندی و دست من کوتاه …
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، fargol f ، Shahlashahriari
والله اون حجمي كه بدون روش ،بخواي انتقال بدي من فك ميكنم چيزي از اصل ماجرا كم و زياد نميكنه با انتقال دادن از دااخل تنظيمات يا ............................ راهي پيش نميبري اگه ميخواهي اول يه مقداري در خصوصي راهنمائيت كنم بعدش هم آموزش انتقالِ كامل برنامه ها به حافظه خارجي  كه بصورت كامل هست رو بزارم  Biggrin.gif  ولي بايد بشينم وبنويسم  معلوم نيست طول بكشه يا نه اگر شخصي ديگه گذاشت ك دستاشم درد نكنه Biggrin.gif    Tongue.gif

++++++ من با clean master كار نكردم و نميدونم كار بده يا نه! ولي من كه خيلي وقت بود دنبال راهي ميگشتم و هيچ راهي برخوردم نكرد و همه كار نميكردنم يا فقط 1 مگ انتقال ميدادن به حافظه خارجي از اين روش رفتم و ديگه اصن جا كم نميامد Biggrin.gif Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f
این پست رو زدم که بتونم به یه نفر اعتبار بدم ............................. ببخشید دیگه اسپم شد
پاسخ

برای گوشی روت چطور میشه این کار رو کرد؟
پاسخ

(05-11-2015، 12:06 PM)Amir.alavi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای گوشی روت چطور میشه این کار رو کرد؟

دوست عزيز براي آموزش انتقال كامل برنامه ها رو + نرم افزار هاي مورد نياز  به لينك زير مراجعه كنيد  Angel.gif  Heart.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
\
پاسخ