بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 27 رای - 3.41 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در مستقل برنامه اندروید نصب ها

نصب مستقل برنامه ها در اندروید
ورژن قدیم آپ رو میخوای دیگه؟ Huh.gif
Heart.gif به طور مشکوکی داره بهم خوش میگذره،فکر کنم دارم میمیرم  Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(05-04-2015، 12:48 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ورژن قدیم آپ رو میخوای دیگه؟ Huh.gif

آره ولي با اين روشي كه ميگم... اگه بخواي ورژن قديمي رو سيو كني بعد آپلود كني بهم لينك بدي نميشه برنامه تبديل به باركد اسكنر ميشه!!!!!!!!!!!!!!! بايد با ماي بك آپ بك آپ گيرم بياد.... Tongue Blush.gif
\
پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا این ورژن قدیم تو همین سایت بوده وبچه ها باهاش مشکلی نداشتند توهم امتحان کن....
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
والا همینو نصبمیکنم نمیشه تبدیل میسه ب بارکد اسکنر..
\
پاسخ

یکی دیگه هم این مشکلو داره! آپ هاش تبدیل شدن به بارکد اسکنر!!! ولی برامن نشده Shy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
شاید مشکل از خود گوشیت هست باید گوشیت رو چک کنی...
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
اساتید کسی نیست بیاد بگه چرا تبدیل به بارکد اسکنر میشه؟!
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
هیشکی که جواب نداد.زبون گوشیتونو فارسی کنید درست میشه Shy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(05-04-2015، 02:30 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید کسی نیست بیاد بگه چرا تبدیل به بارکد اسکنر میشه؟!

مشكل يافته شد ملودي Biggrin.gif

اساتيد روئ بيخيال فهميدم مشكل كجاست.. نيمه حلّش كردم... اگه اندرويد اون دوست كيت كت هست يعني اندرويد 4.4.4 اين مشكل بوجود مياد اندرويد هر كسي 4.4.4 باشه اينطوري ميشه الان گوشيمو فلش زدم به اندرويد پايين تر رام رسمي نمياد واسه اين مدل منو داغون كرده... ناموسن گوشي بخرم اينو لهش ميكنم زير هاونگ.. گریه Tongue Tongue از من ميشد باركد اسكنر الان ك دانگريد كردم درست شد... ولي گوشيم مشكلات ديگه دارا شد...
\
پاسخ

(05-04-2015، 04:20 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیشکی که جواب نداد.زبون گوشیتونو فارسی کنید درست میشه Shy.gif

ناموسن؟ ؟ راست ميگي؟‌:| عمو چرا زودتر نيومدي ج بدي داغون شدم گوشيمو فلش كردم گریه Tongue Tongue Tongue Tongue ولي من ياد دارم زبون گوشيم انگليسي بود ك باركد اسكنر هم نميشد... Tongue اگه اينطوري ك ميگي باشه من عوض ميكنم ولي اگه نشد دو تا چَكِ ناز ميزنمت Biggrin.gif قبول؟ Blush.gif Tongue
\
پاسخ