بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نصب سی روی 10 پی ویندوز

نصب ویندوز 10 روی پی سی
Undecided.gif سلام دوستان کدومتون ویندوز 10 روی رو کامیپوترش نصب کردید راضی هستین یا نه ؟
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط KING
سلام من یه چیزی شنیدم دیگه نمیدونم تا چقدر صحت داره

گفتن که هرکی ویندوز 7 و 8 رو داره بیاره و به رایگان ویندوز 10 رو بهش میدیم...صحت داره؟ Undecided.gif
پاسخ

سپاس شده توسط KING
(27-08-2015، 01:30 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتن که هرکی ویندوز 7 و 8 رو داره بیاره و به رایگان ویندوز 10 رو بهش میدیم...صحت داره؟ Undecided.gif

ویندوز 8.1 و 7 رو که که اونم چند نسخه هست فکر کنم بشه رایگان به 10 آپدیت کرد ولی اینکه عوض کنن نشنیدم - نصب به ویندوز 8 تغییرات زیادی کرده و خیلی جذاب تر شده ولی هنوز نصب نکردم
پاسخ

سپاس شده توسط KING
(27-08-2015، 01:43 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-08-2015، 01:30 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویندوز 8.1 و 7 رو که که اونم چند نسخه هست فکر کنم بشه رایگان به 10 آپدیت کرد ولی اینکه عوض کنن نشنیدم - نصب به ویندوز 8 تغییرات زیادی کرده و خیلی جذاب تر شده ولی هنوز نصب نکردم

اره منم شنیدم تغییرات زیادی روش انجام شده ولی هنوز موفق به نصبش نشدم Biggrin.gifمنتظر موندم یکی نصب کنه ببینم خوبه یا نه اگه خوب بود منم نصب کنم
پاسخ

سپاس شده توسط KING
کامپیوتر من یه علامت داره پایین که میگه گرفتن ویندوز 10...مال شمام اینطوریه؟؟
پاسخ

سپاس شده توسط KING
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدرصد خوبه - اگه اینترنتت محدود نیست میتونی از اینترنت هم اخرین نسخشو دانلود کنی[/b]
پاسخ

سپاس شده توسط KING
(27-08-2015، 05:34 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کامپیوتر من یه علامت داره پایین که میگه گرفتن ویندوز 10...مال شمام اینطوریه؟؟

تو ویندوز 8.1 و چند نسخه دیگه اینجوریه ولی مثلا توی ویندوز 8 هیچ ایکونی نمیاره
پاسخ

سپاس شده توسط KING
(27-08-2015، 05:56 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدرصد خوبه - اگه اینترنتت محدود نیست میتونی از اینترنت هم اخرین نسخشو دانلود کنی[/b]

نه محدود نیست...وسوسم کردی برم دانلودش کنم Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط KING
میگن ویندوز 8 همون 10 هستش Tongue درسته ؟ Confused
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦
پاسخ

سپاس شده توسط love_lorn
اصلا تغیرات قابل توجهی نداشته واسه همینه
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ