بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

نظرسنجی: ایا از تاپیک های مذهبی رضایت دارید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
60.00%
6 60.00%
خیر
40.00%
4 40.00%
مجموع 10 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3.4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نظرسنجی

نظرسنجی
تاحالا تاپیک های زیادی اعم از دعاهای مختلف،درباره حجاب نماز  نگاه به نامحرم و چیزای دیگه گذاشتم اما نمیدونم این ها تونسته تاثیری بذاره یا حتی باعث شه این دعاهارو هرروز بخونین یا حداقل یکبار
درباره حجاب نگاه ب نامحرم نماز و این سری مسایل لازم ب تاپیک نیست چون هممون از گناه ها و ثوابشونو اثارهاش خبر داریم و نیاز به تاپیک زدنو گفتن نبود و خیلی هم انتظار ندارم روی خواهرا تاثیر بذاره اگه حضورب بود شاید امکانش بود اما توی فضای مجازی من بعید میدونم چنین تاثیری داشته باشه اما انشالله ک داشته
اما درباره دعاها خیییلیییی امید دارم خیلی هاتون خونده باشین و استفاده کنید ک انشالله اینطوره اما فقط یک نفر داخل انجمن بهم گفته ک از تاپیک ها و دعاها استفاده میکنه ک اونم دوستمه
سپاس زدن پستا یا اعتبار دادن نشانه این نیس ک این تاپیک هارو دوست داریم بلکه در عمل باید انجامشون بدیم
شارژایی ک گذاشته میشه سریع در شبکه هایاجتماعی پخش میشه اما نمیدونم ایا این دعاهایی هم  ک گذاشته میشه(نه تنها دعاهایی ک من میذارم هردعایی ک گذاشته میشه)به این سرعت کپی میشه!؟
ما وظایف زیادی نسبت به خدا داریم نماز روزه قران خوندن امر ب معروف نهی از منکر دروغ نگفتن غیبت نکردن و و و ...اما واقعا یکم فکرکنیم چن درصد از دستورات خدارو انجام میدیم جای اینکه اینقدر وقت تلف کنیم مثل وبگردی و ... یکمم به دینمون توجه کنیم ایا نماز ظهر و عصر بیشتر از نیم ساعت طول میکشه ایا نماز مغرب عشا بیشتر از ۳۰دقیقه میشه ایا نماز صبح بیشتر از ۵دقیقه میشه!!!خیللیا میگن بلند شدنو نماز صبح خوندن سخته اما اگر دلمونو خدایی کنیم صبح پاشدنم اسون میشه
ایا بعد از هر نماز ۲ صفحه قران خوندن در روز بیشتر از  یک ساعت میشه!!!
واسه همه چی وقت داریم اما چند ساعت بخوایم خالقمونو اطاعت کنیم وقت نداریم!!!!
خواهرم برادرم تا جوانی تا زیبایی تا وقتی ک خدا دوست داره رو به سمتش بری عبادتش کن نه وقتی پیر شدی تازه فکراخرتت باشی من مطمینم خیلیاااا ک نمازو روزه و ... انجام نمیدادن سنشون از مرز ۴۰ ک گذشت دیگه اعمالشونو انجام میدن درسته ک هروقت ب سمت خدا برگردی با اغوش باز میپذیرتت اما در جوانی خدایی بودن خیلی حسو حال داره
درباره تاپیک هم اگر کسی نظریانتقادی پیشنهادی داره یا ازشون بهره برده و تاثیرگذار بوده خوشحال میشم خصوصی یا در همین تاپیک بگه
موفق باشیییییید در پناه امام زمان و فاطمه زهرا
کاش بشه دعاها مستجاب
پا بگیره عفت و حجاب
زیر بیرق این انقلاب
یا زهرا یا زهراHeart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، Na333r ، MOHAMMAD H J R B A ، AMIR-BAM ، reza_ab ، Shahlashahriari ، NAjVA ، rahman16 ، мαяуαмι ، MaNi
تشکر از کسانی ک تاحالا در نظرسنجی شرکت کردن چه کسانی که گفتند بله چه کسانی که گفتند خیر
خیلی ها دوست ندارن من این تاپیک هارو بزنم(اصلا منظورم کسانی ک نظرسنجی گفتند خیر نیست بعضیای دیگس ک خودشون میدونن)هرزمان وقت کنم یا باتوجه به مناسبت ها یا اگر چیزی ب ذهنم برسه حتما میذارم حتی اگه فقط یک نفر هم از تاپیک ها استفاده کنه و ثوابی ببره خییییلیییییی ارزشمند هس واسه من.
موفق باشید Shy.gif
کاش بشه دعاها مستجاب
پا بگیره عفت و حجاب
زیر بیرق این انقلاب
یا زهرا یا زهراHeart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Shahlashahriari ، Fa Ti ، reza_ab ، 0212 ، NAjVA ، MaNi
سپاس فراوان از 10نفری ک در نظرسنجی شرکت کردند
بله:60/
خیر:40/
کاش بشه دعاها مستجاب
پا بگیره عفت و حجاب
زیر بیرق این انقلاب
یا زهرا یا زهراHeart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، NAjVA ، 0212 ، reza_ab ، MaNi
من از تاپیکهایی که آیات و روایات هست و یه چیزی ازشون یاد میگیریم راضیم. در مورد غیر از اون نظر خاصی ندارم نه مخالفم نه موافق
پاسخ

سپاس شده توسط MaHvAsH BaNo ، MaNi
Bug 
(12-12-2015، 02:13 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از تاپیکهایی که آیات و روایات هست و یه چیزی ازشون یاد میگیریم راضیم. در مورد غیر از اون نظر خاصی ندارم نه مخالفم نه موافق

اره خودمم تو پستم گفتم ک مسایلی مانند حجاب نماز روزه و این سری مسایل نیازی ب تاپیک زدن نیست هممون دربارش میدونیم و زیاد توقعی هم نداشتم کسی از طریق اون تاپیک ها بخواد تغییراتی در خودش بوجود بیاره اما گفتم شاید چون قران خوندنمون کم شده و پیامدهای مثبت و منفی انجام دادنو ندادن اعمالمونو نمیدونیم پیامدهاشونو ک در قران اومده رو متوجه شیم یه تغییراتی کنیم
اما درباره ایات خودمم خیییلییییی امیدوارم ک خیلی ها ازشون استفاده کرده باشن چون ایاتی ک گذاشتم هرکدوم ثواب های خاص خودشو داره و مطمینم کسانی ک خوندنشون راحت از کنارش نگذشتن.
یکی از وظایف ما امر ب معروف نهی از منکر هس اما انجام این عمل حتما نباید حضوری یا یجور خاص باشه همین ک اینارو بذاریم بقیه استفاده کنن یا توی فضای مجازی پخش کنیم حتی یک نفر استفاده کنه مزدمون دست خداست
من فقط دلخوریم اینه چرا وقتی یه شارژی میاد اینقدر سریع پخش میشه اما هریک ازین دعاها ک میتونه جایگاهمون تو اخرت رو تغییر بده بعضیامون اینقدر نسبت بهشون بی تفاوتیم و جایی پخش نمیشه
به هرحال تشکر از تمام کسانی ک در نظرسنجی شرکت کردن و نظرات مثبت و منفیشونو چه در خصوصی چه در همین تاپیک گفتند.
کاش بشه دعاها مستجاب
پا بگیره عفت و حجاب
زیر بیرق این انقلاب
یا زهرا یا زهراHeart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط NAjVA ، MaNi