بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل در سنجی جدید روز نظر انجمن مورد قالب

نظر سنجی در مورد قالب جدید انجمن موبایل روز
Tongue.gifطراح های قالب تموم شده باید بگم عالی شده حتما همگی خوشتون میاد شاید به زودی یه عکس ازش گذاشتیم - فقط دیگه چت روم نمیشه اضافه کنیم چون امنیتش خیلی کمه و دچار مشکلات امنیتی میشیم - سرعت بارگذاری بسیار بالا و - واکانش گرای کامل سازگار با موبایل تبلت ,پی سی - استفاده از رنگهای شیک - دیگه وقتی بیاد Tongue.gif خودتون می بینید - گالری هم اضافه شده برای قرار دادن عکس و اینا
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، Poya ، shahzad ، Man$ouR ، 0212 ، MaNi ، ENTERTAIN-ME ، ویانا
دوستان شاید قالب امشب یا فردا بیاد تقریبا طراحی تموم شده هنوز اگه نظری دارین بگین تا روی قالب اعمال بشه
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، السانا جون ، 0212
عکس جزئی از صفحه اول با احتمال یه کم تغییر

[عکس: 03_16Screenshot-102-.png]
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، Fa Ti ، 110 ، hamid06 ، sepideh ، Poya ، shahzad
ادمین چرا فروم اینقدر هنگ میکنه صبح سه بار کاربریم ریحانه بود و دوبار نرگسی و یکبار عاشق ایران اخه تو کاربری ریحانه بودم گیر هم کرده بودم تا خروج زدم بعد دوباره وارد شدم!
باور نمیکنی؟
پاسخ

اگه ما توی یه تاپیک دیگه باشیم یهو تو تاپیک شارژ دوستان شارژ اعلام کردن متوجه بشیم. Shy.gif یه چی بشه روی صفحه بفهمیم شارژ اومده.. اشتراک توی موضوع همه ارسال ها برامون میاد. این نه فقط شارژ. مثلا ب عدد حساس باشه تا عددی توی تاپیک نوشتن ب ما بگن بریم تاپیک شارژ. نمیدونم مفهوم رسوندم یا نه..
چون چندروز پیش برام پیش اومد شارژ رو ندیدم تو یه تاپیک دیگه بودم. Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، 0212
اقا من بلد نیستم با این جدیده کارکنم چقد پیشرفته ست!
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
سلام.ممنون حالا بزار هر وقت اومد دیدیم نظر میدیم.فقط سرعتش بالا باشه.صفحات زود باز بشن...
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، 0212
Tongue.gif از ویژگی های قالب جدید نمایش آخرین مطالب سایت اصلی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطالب پیشنهادی مدیر
نشون دادن برترین کاربرا
نوشتن دادن آخرین کاربران عضو شده به شکلی زیبا
پروفایل دایره ای
سرعت بارگذاری بالا
واکنش گرا
پروفایل اختصاصی با قابلیت قرار دادن کاور
نمایش آخرین ارسال ها در بالای انجمن به صورتی زیبا
نمایش کاربر برتر ماه
نمایش لیست دوستان ما
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، hamid06 ، 0212
ادمین این امکانو قالب داره که رنگشو کاربر بتونه تغییر بده؟
پاسخ

(03-02-2016، 09:23 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین چرا فروم اینقدر هنگ میکنه صبح سه بار کاربریم ریحانه بود و دوبار نرگسی و یکبار عاشق ایران اخه تو کاربری ریحانه بودم گیر هم کرده بودم تا خروج زدم بعد دوباره وارد شدم!
باور نمیکنی؟

سلام لطفا این مورد از طریق پیام خصوصی برام ارسال کنید تا بررسی شود احتمال همچین چیزی کمه
پاسخ

سپاس شده توسط sepideh