بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نقد dual بررسی 2016 و a7 galaxy sim samsung

نقد و بررسی (Samsung Galaxy A7 (2016) Dual SIM)
[عکس: samsung-galaxy-a5-2016.jpg]

امروز طبق خواسته دوستان عزیزمون قصد معرفی یه گوشی توانمند و خوش دست و زیبا از کمپانی سامسونگ داریم ، . در سال 2016 گوشی‌های جدید سری A سامسونگ نام‌های متفاوت با گذشته ندارنن و با همان نام‌های آشنای A3، A5 و A7 روانه‌ی بازار شدن. این گوشی‌ها میان‌رده‌هایی خوش‌ساخت هستن که با طراحی زیبا و چشم‌نواز، سخت‌افزاری مطلوب، نمایشگر‌های اختصاصی برای جلوه بخشیدن به محتویات و همچنین پشتیبانی از اینترنت نسل چهارم روانه‌ی بازار شده‌اند. گوشی «سامسونگ گلکسی A7 مدل 2016 دو سیم‌کارت» (Samsung Galaxy A7 (2016) Dual SIM) علاوه بر این گفته هایی که خدمتتون عرض کردیم به حس‌گر اثرانگشت برای محافظت بهتر از اطلاعات شخصی‌ شما و دوربین‌هایی که می‌تونن تصاویر مطلوب ثبت کنن مجهز شده است. اطمینان داشته باشید؛ طراحی زیبای A7 در نگاه اول توجه‌تون رو جلب خواهد کرد. طراحی یکپارچه، بی‌نقص و منحصر‌به‌فردی که می‌تونه هرکسی رو مجذوب جلوه‌اش کنه. استفاده از شیشه و فلز در طراحی این گوشی، گرد کردن حاشیه‌ها با توجه به قاب دور، قرار دادن کلید‌ها درجایی که در دسترس باشن و حتی برش‌هایی که برای کنترل بهتر گوشی روی فلز آن داده شده‌ان، همه به‌نحوی طراحی‌شده‌ان که در زیبایی گوشی تاثیر مثبت داشته باشن. اما با کمی دقت در طراحی گوشی، همچنان همون طراحی سنتی سامسونگ در قاب جلویی رو در ذهن تداعی می‌کنه. این طراحی آن‌قدر تکراری شده  که حتی از 100 قدمی هم‌دست گوشی‌های سامسونگ را رو می‌کنه. استفاده از پنل‌های اولد در گوشی‌های میان‌رده نشون از همت سامسونگ برای فتح بازار میان‌رده‌ها داره. البته استفاده از این پنل‌ها باعث شده تا قیمت گوشی رو تا حد زیادی بالا بره. نمایشگری 5.5 اینچی با رزولوشن fullHD و تراکم 401 پیکسل بر اینچ برای یک گوشی میان‌رده عالی به نظر می‌رسه. مثل قاب پشتی، این نمایشگر هم با نسخه‌ی چهارم از محافظ‌های گوریلا گلس پوشانده شده . این نمایشگر می‌تونه فقط تا 5 لمس رو به‌صورت هم‌زمان پشتیبانی کنه. روشنایی نمایشگر A7 جدید در حد قابل‌قبولی است و دیدن محتویاتش زیر منابع نوری شدید با مشکل خاصی همراه نیست.

تماشای فیلم و دیدن عکس، حتی بازی و وب‌گردی هم در این نمایشگر لذت‌بخشه و می‌تونید از آن برای هر منظوری استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که یکی از بهترین نمایشگر‌های بازار برایتان در A7 مهیا شده است.

برخلاف گوشی قدیمی A7، گوشی جدید از تراشه‌ی اختصاصی سامسونگ که به اگزینوس معروف است، بهره می‌بره با این تراشه، سامسونگ و کاربران A7 جدید خیال آسوده‌ای از مصرف کم و بازده‌ بیشتر دارن. تراشه‌ی 20 نانومتری سامسونگ،  با داشتن پردازنده‌ی گرافیکی قوی‌تری در مقایسه با نسخه‌ی قبلی و همچنین پردازنده‌ی اصلی هشت هسته‌ای که حالا در مقایسه با A7 قدیمی دو برابر قوی‌تر شده تا تفاوت این دو گوشی بسیار مشهود باشه. با این تراشه 64 بیتی نمی‌تونید انتظار اجرای هرگونه بازی یا برنامه‌ای را از گوشی A7 داشته باشین؛ اما می‌تونید اطمینان داشته باشین گوشی شما به‌غیراز پردازش‌های بسیار سنگین شما رو در بقیه موارد همراهی خواهد کرد.

سامسونگ برای A7 در سه گیگابایت رم هم در نظر گرفته که در مقایسه با گوشی گلکسی A7 قدیمی در حدود یک گیگابایت بیشتر شده و برای یک گوشی میان‌رده عالی به نظر می‌رسه، از طرفی مثل نسل قبلی 16 گیگابایت حافظه‌ی داخلی این مجموعه‌ی سخت‌افزاری رو همراهی می‌کنه. در این گوشی امکان استفاده از کارت حافظه‌ی جانبی تا حجم 128 گیگابایت هم فراهم‌شده. برخلاف A7 قدیمی در این گوشی می‌تونید از دو سیم‌کارت و کارت حافظه‌ی جانبی در کنار هم استفاده کنید. امکان اتصال به اینترنت نسل چهارم، امکان استفاده از بلوتوث، رادیو، Wi-Fi و NFC هم برای این گوشی در نظر گرفته‌شده‌ است همچنین اندروید لالی‌پاپ نسخه‌ی 5.1.1 به همراه رابط کاربری تاچ‌ویز برای این گوشی انتخاب‌شده‌اند و از طرفی با دارا بودن دوربینی به قدرتمندی 13 مگاپیکسل و دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی رضایت کاربران رو تو این بخش جلب کرده است.
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f ، Man$ouR ، Fa Ti ، amita_reza ، 110 ، S I L E N C E ، admin ، Evenfall ، MOHAMMAD H J R B A
تجکر Shy.gif

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Man$ouR ، amita_reza ، admin ، MOHAMMAD H J R B A
(07-04-2016، 08:43 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تجکر Shy.gif

امیدوارم به دردت خورده باشه
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f ، Man$ouR ، amita_reza ، 110 ، admin ، MOHAMMAD H J R B A
دوربین اصلی A7 عاااالیه
دوربین دومش من خوشم نیومد..
شکل ظاهرش عاااالیه خوش دست
مصرف باطریش زیاد خوب نیست. البته اگه نت مصرف نکنی عااالیه ولی نت استفاده کنی روزی دوبارم میزنی ب شارژ.

درکل خوفه من خودم دارم راضیم..
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، amita_reza ، fargol f ، admin ، MOHAMMAD H J R B A
سری A واقعا گوشی‌هاش باتوجه به امکانات و قیمتشون  همچنین ظرافت ظاهری عالین. من خودم A8 دارم خیلی راضیم.
این نیز بگذرد!
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Fa Ti ، fargol f ، admin ، MOHAMMAD H J R B A
(07-04-2016، 09:37 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سری A واقعا گوشی‌هاش باتوجه به امکانات و قیمتشون  همچنین ظرافت ظاهری عالین. من خودم A8 دارم خیلی راضیم.

Samsung Galaxy A8 به زودی نقدش گذاشته میشه
پاسخ

سپاس شده توسط amita_reza ، Fa Ti ، 110 ، fargol f ، admin ، MOHAMMAD H J R B A