بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شماتیک 6600 نقشه نوکیا گوشی

نقشه شماتیک گوشی نوکیا 6600
من یک نقشه شماتیک گوشی نوکیا 6600 رو دارم میخوام  کسی که بلدی توی نقشه کمکم کنه قطعات رو شناسایی کنم

قطعاتی مثل دیود و خازن و از اینچیزا

وظیفشون مهم نیست

ممنونم و عذر بابت اینکه اینجا مطرح کردم
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، ...reyhane
آقا سعید فک نکنم کسی اینجا زیاد در زمینه تعمیر گوشی تخصص یا اشنایی داشته باشه. البته فقط میدونم 6600 خیلی قدیمی و بزرگ و ارزون بود و البته فراوون ولی جالبه هنوزم قطعه شناسی رو از رو اون آموزش میدن
البته خازن کامپیوترم ک معلومه از رو شکل و برا موبایلم لابد همون شکلیه ولی خیلی کوچیکتر
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black ، ...reyhane
(02-03-2016، 02:08 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا سعید فک نکنم کسی اینجا زیاد در زمینه تعمیر گوشی تخصص یا اشنایی داشته باشه. البته فقط میدونم 6600 خیلی قدیمی و بزرگ و ارزون بود و البته فراوون ولی جالبه هنوزم قطعه شناسی رو از رو اون آموزش میدن
البته خازن کامپیوترم ک معلومه از رو شکل و برا موبایلم لابد همون شکلیه ولی خیلی کوچیکتر

دقیقا همینطوره منم حوصلم نمیاد بشینم نگاش کنم خیلی بدم میاد از این گوشی . تحقیقمونه کلا
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، ...reyhane
آقا سعید نقشه گوشی 6600 با خازن و دیود و ... سرچ کردم شکلای مختف از نقشه گوشی ها اورد ولی بنظرم بری بازار موبایل جایی ک مغازه تعمیرات موبایل زیاد داشته باشه و ازشون بپرسی بهتر راهنمایی میکنن البته فکنم اونام نمونشو ندارن Biggrin.gif

[عکس: .jpg]
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane ، saeed_black