بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هدیه رایتل به اپراتورها مشترکین همه

هدیه رایتل به مشترکین همه اپراتورها
(15-12-2015، 09:06 PM)ADRIS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم کارت رایتل رایگان میده؟؟؟

من 2 سیم با 2 کد ملی زدم سیم رایتل رایگان میده
ثبت نام نکردم
سیم رایتل امکاناتی نداره
الان پیشرفته ترینشون ایرانسل هست که مال ایرانم نیست مال یه کشور دیگست
از نت سرچ کردم مال آفریقای جنوبی
که بهرتین خدمات رو تو ایران داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

(15-12-2015، 07:20 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-12-2015، 07:11 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری از کد استفاده کنیم؟

قسمت رایکارت، کارت هدیه برین ثبت میشه، الان با کد هدیه ثبت نام کردم

کد:
کد:
http://reg.rightel.ir/OnlineRegistration/CountryOfCustomer/CountryOfCustomer?ref=raicard

کدی ک بهم داده چکار کنم..چ بدرد میخوره؟ واس خط ایرانسل زدم
Shy.gif
پاسخ

(15-12-2015، 10:17 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدی ک بهم داده چکار کنم..چ بدرد میخوره؟ واس خط ایرانسل زدم

کدی که میده بخش رایکارت (سیم هدیه رایتل) وارد کنید و ثبت نام، بهتون سیم رایگان رایتل تعلق میگیره
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، amirabbas ، Eagle ، mahan✰✰ ، MOHAMMAD H J R B A ، NAjVA ، Nazanin k ، مریم بانو ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، Archer
دوستان 2یا3گیگ هدیه اینترنت رایتل و کدهدیه خرید سیمکارت هدیه روز28اذر قابل استفاده هست و فعال میشه
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

پاسخ

سپاس شده توسط NAjVA ، MOHAMMAD H J R B A ، مریم بانو ، Fa Ti
(15-12-2015، 11:06 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 2یا3گیگ هدیه اینترنت رایتل و کدهدیه خرید سیمکارت هدیه روز28اذر قابل استفاده هست و فعال میشه

پست شمارو درست متوجه نشدم ! من ديشب تو قسمت رايكارت با كد هديه سيمكار ثبت نام كردم فاكتور هم شد و كد پيگيري هم به ايميلم ارسال شد اما با خط رايتل 3 گيگ اينترنت به من تعلق گرفته كه هنوز نداده حتي پيامش هم نيومده يعني مي بايست 28 ميزدم؟
پاسخ

(16-12-2015، 11:26 AM)a min نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-12-2015، 11:06 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پست شمارو درست متوجه نشدم ! من ديشب تو قسمت رايكارت با كد هديه سيمكار ثبت نام كردم فاكتور هم شد و كد پيگيري هم به ايميلم ارسال شد اما با خط رايتل 3 گيگ اينترنت به من تعلق گرفته كه هنوز نداده حتي پيامش هم نيومده يعني مي بايست 28 ميزدم؟

نه روز 28 اذر براتون فعال میشه
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

پاسخ

سپاس شده توسط a min ، NAjVA
کد زدم میگه معتبر نیست چرا
زندگی زیباست
پاسخ

(16-12-2015، 01:30 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد زدم میگه معتبر نیست چرا

کدتونو کدوم قسمت برای ثبت نام وارد کردین؟ قسمت طرح سیم هدیه یا رایکارت؟
پاسخ

سپاس شده توسط MOHAMMAD H J R B A ، Nazanin k ، مریم بانو ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، MaNi ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، Archer
سیم هدیه
زندگی زیباست
پاسخ

(16-12-2015، 01:40 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم هدیه

رایکارت باید برین، لینکش

کد:
http://reg.rightel.ir/OnlineRegistration/CountryOfCustomer/CountryOfCustomer?ref=raicard
پاسخ

سپاس شده توسط amirabbas ، NAjVA ، anita93 ، MOHAMMAD H J R B A ، Eagle ، Nazanin k ، مریم بانو ، ARAD ، reza_ab ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، MaNi ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، Archer