بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هدیه رایتل به اپراتورها مشترکین همه

هدیه رایتل به مشترکین همه اپراتورها
هدیه ویژه برای همه مشترکین

ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺍﯾﺘﻠﯽ ﻫﺎ : ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﺭﺍﯾﺘﻞ ﺗﺎ ۲ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺖ
ﻏﯿﺮ ﺭﺍﯾﺘﻠﯽ ﻫﺎ : ﮐﺪ ﺗﺨﻔﯿﻒ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﺮﯾﺪ اینترنت

ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺍﻧﺠﺎﻡ
ﻭﺍﺭﺩ ﻟﯿﻨﮏ ﺯﯾﺮ ﺑﺸﻮﯾﺪ

کد:
http://reg.rightel.ir/7d59101b-ddd1-4b30-8ac4-0000c7b971d0/Poll2015/Poll/WelcomePage

ﺑﻌﺪ ﻓﺮﻡ ﻧﻈﺮﺳﻨﺠﯽ ﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﯿﻦ ﻭ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﻭ ﮐﺪ ﻣﻠﯿﺘﻮﻥ
ﺭﻭ ﺑﺰﻧﯿﻦ
ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﻧﻈﺮﺳﻨﺠﯽ ﮐﻮﺗﺎه ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯾﻦ
ﺍﺧﺮ ﺳﺮ ﺳﻦ ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﻣﯿﭙﺮﺳﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻃﺒﻖ ﺍﻭﻥ ﮐﺪ ﻣﻠﯽ ﮐﻪ ﻭﺍﺭﺩ
ﮐﺮﺩﯾﻦ ﺳﻦ ﺧﻮﺩﺗﻮﻧﻢ ﺩﺭﺳﺖ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﻨﯿﻦ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺳﻦ ﺧﻮﺩﺗﻮﻧﻮ ﺯﺩﯾﻦ ﺻﻔﺤﻪ ﺍﯼ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﺗﺒﺮﯾﮏ
ﻣﯿﮕﻪ و هدیه رو بهت میده
اگه چندتا سیم کارت داری و میخوایی با همشون از این هدیه استفاده کنید باید کد ملی دیگران رو واسه سیم کارت های دیگت وارد کنی یعنی هر سیم کارت با یه کد ملی .
پاسخ

سپاس شده توسط amirabbas ، 0212 ، Eagle ، admin ، ARAD ، MaNi ، reza_ab ، Nazanin k ، مریم بانو ، حامد 551 ، Fa Ti
اگه میشه دوستان یه صفحه باز کنین واس سوالم در مورد طرح نظر سنجی رایتل که اینجا شلوغ نشه
رفتم اینجا
reg.rightel.ir/BogOf/BugOff/Count...OfCustomer
کدیرو که گرفتم زدم گفت اشتباست
چرا
پاسخ

سلام
من طرح 4.5 گيگ 3 ماهه فعال دارم(رايتل) اين 3 گيگ هم گفت به شما تعلق گرفت اما اس نيومد با *142*2# هم چيزي راجع به3 گيگ نشون نميده كسي از دوستان ميتونه راهنمايي كنه؟
پاسخ

(15-12-2015، 05:34 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میشه دوستان یه صفحه باز کنین واس سوالم در مورد طرح نظر سنجی رایتل که اینجا شلوغ نشه
رفتم اینجا
کد:
reg.rightel.ir/7d59101b-ddd1-4b30-8ac4-0000c7b971d0/Poll2015/Poll/WelcomePage

کدیرو که گرفتم زدم گفت اشتباست
چرا

قسمت رایکارت، کارت هدیه برین ثبت میشه، الان با کد هدیه ثبت نام کردم

کد:
http://reg.rightel.ir/OnlineRegistration/CountryOfCustomer/CountryOfCustomer?ref=raicard
پاسخ

سپاس شده توسط m... ، NAjVA ، amirabbas ، MOHAMMAD H J R B A ، Eagle ، ARAD ، MaNi ، Nazanin k ، مریم بانو ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، Archer
(15-12-2015، 06:07 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شماره غیر رایتلی میدم میگه شماره وارد شده مورد قبول نیست؟؟؟؟

مشکلی نداره من با ایرانسل ثبت نام کردمو کد هدیه گرفتم
پاسخ

سپاس شده توسط amirabbas ، MOHAMMAD H J R B A ، Eagle ، ARAD ، MaNi ، NAjVA ، Nazanin k ، مریم بانو ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، Archer
چجوری از کد استفاده کنیم؟
Shy.gif
پاسخ

(15-12-2015، 07:11 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری از کد استفاده کنیم؟

قسمت رایکارت، کارت هدیه برین ثبت میشه، الان با کد هدیه ثبت نام کردم

کد:
کد:
http://reg.rightel.ir/OnlineRegistration/CountryOfCustomer/CountryOfCustomer?ref=raicard
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

پاسخ

سپاس شده توسط TA HA ، Eagle ، NAjVA
یه سوال هدیه چی میده
معمولا
Huh.gif Huh.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

(15-12-2015، 08:53 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال هدیه چی میده
معمولا
Huh.gif  Huh.gif

یه کد میده یا دیتا رایگان میتونی باهاش بگیری یا سیم اعتباری ثبت نام کنی

لینک ثبت نام

کد:
پاسخ

سپاس شده توسط Eagle ، MOHAMMAD H J R B A ، NAjVA ، Nazanin k ، مریم بانو ، ARAD ، ابرقویی نظری گل محمدی دده بالا ، MaNi ، Amir hossein ، Hoda ، Fa Ti ، Archer
سیم کارت رایتل رایگان میده؟؟؟
پاسخ