بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.69 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
جدید من همراه

همراه من ( جدید )
سلام

دوستان عزیز میتونید از طریق لینک زیر وارد سایت همراه اول قسمت همراه من ( جدید ) شده و شماره تلفن همراه خودشون رو وارد کنید و بعدش بررسی شماره تلفن رو بزنید و بعدش دریافت رمز یکبار مصرف رو بزنید که بعد از چند ثانیه از شماره 8969 براتون پیامک میاد و با اون رمز عبور یکبار مصرف رو همون قسمت رمز عبور وارد کنید و کد امنیتی مربوط به تصویر امنیتی رو وارد کنید و وارد مدیریت حساب بشید که شامل قسمتهای خدمات اصلی - خدمات پرداخت - طرحهای تشویقی - خدمات اینترنت - خدمات ویژه هستش.
توجه : برای استفاده از خدمات ویژه اول یه پیام خالی به 8969 بفرستید و بعد از چند ثانیه پیام میاد و شما عدد 3 رو به 8969 ارسال کنید و رمز عبور دوم رو دریافت کنید بعدش برید قسمت خدمات ویژه و قسمت تغییر رمز عبور دوم رو بزنید و رمز عبور دوم خودتون رو تغییر بدین تا بتونید از خدمات ویژه که شامل ریز مکالمات و تغییر آدرس و مشاهده مشخصات خط و مشاهده مشخصات پین و قطع و وصل خط و سرویس پیام چند رسانه ای هستش استفاده کنید.( حتما رمز عبور دومی که از 8969 ارسال شده رو تو قسمت تغییر رمز عبور دوم عوضش کنید که اگه اینکار رو نکنید نمیتونید از خدمات ویژه استفاده کنید)

از قسمت تغییر آدرس اگه آدرس منزلتون عوض شده میتونین تغییر بدید.
از قسمت مشخصات پین میتونید PIN 1 - PIN 2 - PUK 1 - PUK 2 سیمکارتتون رو مشاهده کنید .که این قسمت برای زمانی که پوکه سیمکارتتون رو گم کردید و نیاز به پین 1 و 2 داشتید به دردتون میخوره.
از قسمت قطع و وصل سیمکارت هم میتونید درخواست وصل یا قطعی سیمکارتتون به درخواست خودتون یا زمانی که سیمکارتتون مفقود شده بدید.
از قسمت سرویس ارسال پیام چند رسانه ای میتونید این نوع سرویس ( MMS ) رو فعال یا غیر فعال کنید.

کد:
https://my.mci.ir/user/login.xhtml
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، saman4 ، Fa Ti ، man ، hossien27 ، حامد 551 ، MOHAMMAD H J R B A ، "TAGHDIR" ، AFSHIN8080 ، sina94 ، m.javad
دانلود نرم افزار همراه من برای اندروید

کد:
http://www.dailymobile.ir/17670
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط جابری ، 2016 ، Finally I ll get it ، "TAGHDIR" ، Fazoo_aalam2000 ، sina94 ، Shahlashahriari ، m.javad
دوستان این برنامه به روز رسانی شده و همراه اول تاکید کرده که باید حتما کاربران اندروید آپدیت کنند از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را دانلود کنید
پاسخ

سپاس شده توسط m.javad ، sina94 ، S I L E N C E
نسخه ios برنامه همراه من منتشر شده لینک دانلود برنامه همراه من آیفون

کد:
http://www.dailymobile.ir/tag/my-mci-ios/
پاسخ

سپاس شده توسط m.javad ، S I L E N C E