بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش پکیج ای حرفه 2016 سئوسازی

پکیج آموزش سئوسازی حرفه ای 2016
سلام
این یک پکیج آموزش سئوسازی سایت هستش که این پکیج توسط بهترین استادان خارجی و تحت جدیدترین روش ها آماده شده است.

درون پکیج چند آموزش وجود داره که به صورت فیلم آماده شده که یادگیری اون آسونتر باشه.

برای خرید این پکیج لطفا پیام خصوصی بدید.
باتشکر Wink.gif
پاسخ

سپاس شده توسط .AnGeL. ، Fa Ti
قیمتشم بزار
ॐॐॐॐॐॐॐॐॐॐ
یـآد بگـیر اَگه بَدے ڪَردن بتـ
صآف ڪٌنے وَلے نَرہ لَبخَندِت
ॐॐॐॐॐॐॐॐॐॐ
پاسخ

سپاس شده توسط .AnGeL. ، جابری
(19-05-2016، 12:50 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این یک پکیج آموزش سئوسازی سایت هستش که این پکیج توسط بهترین استادان خارجی و تحت جدیدترین روش ها آماده شده است.

درون پکیج چند آموزش وجود داره که به صورت فیلم آماده شده که یادگیری اون آسونتر باشه.

برای خرید این پکیج لطفا پیام خصوصی بدید.
باتشکر Wink.gif

قیمت  200 هزار تومان
تخفیف جزیی هم داده میشود
پاسخ

سپاس شده توسط .AnGeL. ، MaNi
داشم قیمتت خیلی بالاست
ॐॐॐॐॐॐॐॐॐॐ
ॐॐॐॐॐॐॐॐॐॐ
پاسخ

سئو سازی چی هس حالا؟
یکی نیست بداد این حس برسه

وجود من پر از دردو استرسه
Wink.gif  Shy.gif
پاسخ

(19-05-2016، 06:45 PM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سئو سازی چی هس حالا؟
سئو:

ﺑﺎﻋﺚ میشه ﻭﺏ ﺳﺎﯾﺖ تو ﺻﻔﺤﻪ ﻧﺘﺎﯾﺞ ﻣﻮﺗﻮﺭ ﺟﺴﺘﺠﻮ ﺍﺯ ﺭﺗﺒﻪ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﺍﺭ بشه‎.‎ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﻓﺮﻭﺵ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ میشه. ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺍﺑﺰﺍﺭ واسه ﺗﺒﻠﯿﻐﺎته
ॐॐॐॐॐॐॐॐॐॐ
ॐॐॐॐॐॐॐॐॐॐ
پاسخ

سپاس شده توسط sky1
(19-05-2016، 05:18 PM)·•นภ๔єяτคкєг•· نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشم قیمتت خیلی بالاست

داداش این پکیج میتونم بهت بگم تکه..توسط بهترین استادان خارجی زبان و با جدیدترین روش ها آماده شده
خود من این چند ساله که توی سئو سازی سایت بودم همچین پکیجی ندیده بودم و حتی تا به امروز هم توی انجمن های سئو ندیده بودم
شما اگه خریدار باشی بهت تخفیف هم میدم
پاسخ

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز