بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیامک بهمن پدر روز 1401 15 تبریک

پیامک تبریک روز پدر 1401 - 15 بهمن
نمونه پیامک های روز پدر از سایت سامانه ارسال پیامک و پنل اس ام اس پیام رسان گرفته شده است . درصورت نیاز به پیامک های بیششتر به سایت پیام رسان سر بزنید:

جملات و کلمات یارای سخن گفتن در برابر جایگاهت را ندارد. پدرمهربانم! روزت مبارک.
در پس پیشانی چین خورده و نگاه پر عمقت، دنیایی از ایثار و گذشت نهفته است. ای بهترین معنای محبت و ایستادگی. پدر عزیزم روزت مبارک!
از کودکی ام وقتی دست در دستان تو نهادم دنیا را در دستانم حس کردم. پدر مهربانم! در روز پدر به دستان پر مهرت بوسه می زنم. روزت مبارک
مهربان خوشبختیمان را بی شک مدیون لطف خدا و ایثارگری های توییم سالم وتندرست باشی! روز پدر مبارک
ای تکیه گاه محکم من، ای پدر جان ای ابر بارنده ی مهر و لطف و احسان ای نام زیبایت همیشه اعتبارم خدمت به تو در همه حال، هست افتخارم
ولادت مولی الموحدین امیرالمومنین حیدر کرار شیر خدا مولود کعبه و فرا رسیدن روز پدر را خدمت شما تبریک و تهنیت عرض میکنم . . .
علی پا به این دنیا گذاشت و قلب عاشقان را محسور کرد و همگان را با انسانی آشنا کرد که پدر تمامی آفریدگان پروردگارش لقب گرفت روز پدر مبارک . . .
ای تو کعبه را نگین، یا امیر المؤمنین ای تو خلقت را پدر، وی خلائق را امین کن نظر از روی لطف، به تمام پدران روز سیزده رجب، ای امیر مؤمنان
پدر جان ، نگاه مهربان و صدای دلنشینت همیشه مرحم دل من در این غربت است ، بدان که برای من بهترینی . روز پدر مبارک باد.
پدر جان ، نگاه مهربان و صدای دلنشینت همیشه مرحم دل من در این غربت است ، بدان که برای من بهترینی . روز پدر مبارک باد.
علی پا به این دنیا گذاشت و قلب عاشقان را محسور کرد و همگان را با انسانی آشنا کرد که پدر تمامی آفریدگان پروردگارش لقب گرفت روز پدر مبارک
على زيباترين نام جهان است، على ذكر لب صاحب زمان است، به كورى دو چشم اهل انکار، فقط حيدر امير مؤمنان است ( روزمردپیشاپیش مبارک )
هر کس به کسی نازد ما هم به علی نازیم. این عید و روز پدر و مرد بر شما مبارک باد
على زيباترين نام جهان است، على ذكر لب صاحب زمان است، به كورى دو چشم اهل انکار، فقط حيدر امير مؤمنان است ( روزمردپیشاپیش مبارک )
ای پدر بوی شقایق می دهی عاشقی را یاد عاشق می دهی با تو سبزم، گل بهارم،ای پدر هر چـه دارم از تو دارم ای پدر روز پدر مبارک
ممکن است شاهزاده ام را پیدا کنم اما … اما پدرم همیشه پادشاه من میماند!
پاسخ