بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.13 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
والیبال پیش و بازی فوتبال

پیش بازی فوتبال و والیبال
کسی نیست کارشناسی کنه؟
چی بزنیم

سپاس شده توسط S. STAR
(16-09-2015، 12:57 PM)T.S.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیست کارشناسی کنه؟
چی بزنیم

نظر من : برد پرسپولیس

سایپا  چند بازی آخرشو خوب بازی نکرده و  بازی رو نبرده.
در عوض پرسپولیس چند بازی آخرشو خوب بازی کرده و برده.

سپاس شده توسط S. STAR
3 شهریور: سایپا 0- 2 سپاهان
23 مرداد :سایپا 2-1 پدیده
8 مرداد: سایپا 0-0 گسترش فولاد
15 مرداد: سایپا 2 - 0 راه اهن ... 30 مرداد: راه اهن 2 - 1 صبای قم
28 مرداد: سایپا 0 -1 استقلال خوزستان

29 مرداد : پرسپولیس 1-2 ذوب اهن
15 مرداد : پرسپولیس 1-2 استقلال خوزستان
9 مرداد: پرسپولیس 2-2 پدیده
22 مرداد: پرسپولیس 2 -4 سپاهان

نتیجه گیری: هر دو تیم ضعیف و تقریبا در یک سطح هستن و احتمال برد یا باخت یا مساوی تقریبا یکسانه Undecided.gif

سپاس شده توسط Perspolis ، الــــنــا خانوم
آقا پرسپولیس منکه سرچ کردم 4 بازی مرداد پرسپولیس یا باخته یا با تیم ضعیفی مثه پدیده مساوی شده. البته وقتی صبای قم از استقلال خوزستان برده نشون میده احتمال برد تیم ضعیف تر هم هست و تقریبا بازی تیمای ایرانی هم سطح شده Biggrin.gif

(16-09-2015، 01:11 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا پرسپولیس منکه سرچ کردم 4 بازی مرداد پرسپولیس یا باخته یا با تیم ضعیفی مثه پدیده مساوی شده. البته وقتی صبای قم از استقلال خوزستان برده نشون میده احتمال برد تیم ضعیف تر هم هست و تقریبا بازی تیمای ایرانی هم سطح شده Biggrin.gif

دوست خوبم سوپر استار چند هفته پیش ( سوم شهریور ) پرسپولیس تو لیگ فولاد خوزستان رو تو خوزستان دو صفر برده بود
چند روز پیش هم تو جام حذفی پیکان رو یک صفر برد.

به نظر من : برد پرسپولیس

سپاس شده توسط S. STAR
ممنون دوست خوبم آقای پرسپولیس . البته من سایتی ک نگاه میکنم نوشته نتایج رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور و فولاد خوزستان و پیکان احتمالا بقدری ضعیفن ک اصلا بازی هاشون رو اونجا نزده!(نوشته فولاد شاید منظور فولاد خوزستان باشه!)
من از پرسپولیس دل خوشی ندارم بازی های پیش بینی از 7 یا 8 ماه قبل همش میباخت و استقلال مساوی میکرد ولی احتمالا الان استقلال پرسپولیس کمی بهتر شدن Biggrin.gif
(البته بازی های 6 هفته اخیر نوشته و فولاد خوزستان و فولاد مبارکه سپاهان هم چون ساعت بازی های آتی زده احتمالا قبلا در لیست بوده)

ساحل جان استقلال خوزستان ضعیف نبود و الان سوم جدوله و ضمنا پدیده هم تیم قدرتمندی هست و به هیچ تیمی راحت نباخته والان ششم جدوله و همچنین بازی صبا و استقلال اهواز مساوی شد

سپاس شده توسط S. STAR
من  نظرم با توجه به چند بازی اخیر دو تیم برد پرسپولیس بعد مساوی هست

سپاس شده توسط S. STAR
(16-09-2015، 02:29 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست خوبم آقای پرسپولیس . البته من سایتی ک نگاه میکنم نوشته نتایج رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور و فولاد خوزستان و پیکان احتمالا بقدری ضعیفن ک اصلا بازی هاشون رو اونجا نزده!(نوشته فولاد شاید منظور فولاد خوزستان باشه!)
من از پرسپولیس دل خوشی ندارم بازی های پیش بینی از 7 یا 8 ماه قبل همش میباخت و استقلال مساوی میکرد ولی احتمالا الان استقلال پرسپولیس کمی بهتر شدن Biggrin.gif
(البته بازی های 6 هفته اخیر نوشته و فولاد خوزستان و فولاد مبارکه سپاهان هم چون ساعت بازی های آتی زده احتمالا قبلا در لیست بوده)

خواهش میکنم.دوست خوبم سوپر استار شما محض احتیاط نصف برد پرسپولیس و نصف مساوی رو بفرستین.
دو تا بازی که 203060 تو دو روز گذشته گذاشته هر دو تاشون مساوی شده.
احتمالا این بازی هم مساوی بشه

سپاس شده توسط S. STAR
ممنون دوستان البته من هر 3 گزینه زدم ولی بنظرم سایپا هم ممکنه ببره چون اگه پدیده هم قوی شده باشه ساییپا 2 ب 1 پدیده رو برده و پرسپولیس و پدیده 2 ب 2 مساوی شده
و ظاهرا میشه تا اواخر نیمه اول پیش بینی عوض کرد و امیدوارم متوجه بشیم اگه مثلا 2 گل نیمه اول پرسپولیس جلو بود ک نتیجه رو عوض کنم.
فقط یک نکته در اون سایت نوشته بوده بازی پرسپولیس و سایپا در  ورزشگاه آزادی روز دوشنبه 23 شهریور 94 هست پس چرا امروز 4 شمبه برگذار میشه!

سپاس شده توسط الــــنــا خانوم ، Perspolis