بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل آشنا با روز شدی؟ چگونه

چگونه با موبایل روز آشنا شدی؟
Shy.gif یکی از دشمنام دیدم اینجا عضوه منم اومدم

سپاس شده توسط 0212
من از خیلی وقت با مسابقات 8282 که شارژ رایگان میده اشنایی داشتم
بعد از اشنا شدن با چندتا پیچ تو فیسبوک به شارژ رایگان راحتر رسیدم
که همون اوایل راه اندازی انجمن موبایل روز از طریق پیج موبایل روز (فیسبوک) اشنا شدم که تا حالا فقط بایک اسم کاربری بدون اعتبار منفی و بدون اعتبار اضافه باخواهش جمع شده در خدمت هستم
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

سپاس شده توسط payiiz
ممنون خانم شهزاد البته تا یادم نرفته بگم اون موقع ک من اومدم تعداد مسابقات اپسان ک شارژ داشت کم بود و فکنم 15 مسابقه زیر بود ک گروه اول بیشتر شارژ داشت و گروه دوم کمتر شاید ی ماه یبار

ozv adost - ozv meid - ozv madr - ozv pazel - ozv ksafar - ozv maze - ozv vtn - ozv yasin - ارسال 1 به 737601 - ارسال 1 به 737602

گروه 2:
ozv milioner - ozv katere - ozv danestani - ozv kodk - ozv zaram -

و چن مسابقه مثه پیشونی سفید و عقل کل و شهروند و شوخی هم چنبار ب خطوطی ک نگرفته بودن شارژ دادن
- ozv shokhi - ozv shahrv - ozv aghlk - ozv psfid

و البته اینم بگم اون زمان کسی لو نداده بود این تعداد مسابقه محدود رو از کجا لیستشو میارن و یا تست میکنن ک خودم سرچ کردم دیدم در سایت ایرانسل قسمت مسابقات جاری، لیست کامل رو میذاره و ازون موقع برای اولین بار تاپیک تست زدم و ب دوستان هم گفتم لیست مسابقات رو ازونجا میشه ببینن :))

سپاس شده توسط shahzad
من از طریق دوست دخترم

سپاس شده توسط payiiz
ااا حامد عزیز جدی میگی؟ حالا خودش الان میاد یا ن :)

تو جستجوی گوگل...تو صفحات اول همش الکی بود رفتم صفحه 5-6اونجا این سایتو دیدم.همین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#لینک جدید(ویندوز)

مدیریت آسان و کنترل شارژ به تعداد بالا

سپاس شده توسط payiiz
من ازطریق دوستان تو خوابگاه آشنا شدم به افتخارتمام دانشجویان ارشدآنالیزریاضی که درآستانه فارغ التحصیلی هستن Heart.gif Heart.gif Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz ، arefu
سلام
من از طریق یک سایت که گویا از تاپیک شارژ کپی میکرد و یک روز خسته شد از بس کپی کرده بود و لینک اینجا رو گذاشت و رفت....
منم اومدم اینجا. اولش دوست نداشتم
اما الان خیلی دوست دارم
تا یادم نرفته بگم من در مورد ادمین نظر مساعدی نداشتم!!
اما الان بنظرم خیلی خوبه.
خدا زیادش کنه .
Shy.gif Shy.gif

سپاس شده توسط payiiz
(24-10-2015، 05:52 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif یکی از دشمنام دیدم اینجا عضوه منم اومدم

از طریق عشقم Fa Ti با اینجا آشنا شدم... Biggrin.gif Heart.gif

سپاس شده توسط Fa Ti
منم اول تقریبا بهمن سال پیش بود
تو فیسبوق بودم بعد یکی از فرندام یکی از پست های  شارژهای رایگان رو لایک کرد واسم جالب بود منم همون شب یکی از مسابقات 8282  شرکت کردم و  شارژ گرفتم و از اون روز به بعد مسیر زندگی کلا عوض شده و یک سالی میشه هیچ شارژی نخریدم Biggrin.gif
بعد از یه مدت یه مسابقه ای اومد که سوال میداد اگه پاسخ صحیح میدادیم شارژ میداد که سوال رو تو گوگل نوشتم و اولین سایتی که اومد انجمن موبایل روز بود
اول زیاد اینجا نمیومدم ولی بعد از چند روز دیدم اون پیج فیسبوق همه پست هاش دقیقاً عین پست های انجمن هست
جالب اینکه ادمین پیج فیسبوق به فالوور هاش میگفت منبع  اصلی شارژ رایگان اینجاست و هر روز درصدد افزایش تعداد لایک پست هاش بود
گذشت و گذشت یک شب ساعت 8.30 شب یه هرمی ایرانسل فعال شد و من سریع کدمو تو گروه واتساپ اون پیج و زیر پست هاش تو فیسبوق گذاشتم و به همه گفتم که این ادمین تمام پست ها رو از انجمن موبایل روز کپی میر
تقریباً یک ساعت کامل هم تبلیغ کد خودمو کردم هم انجمن 
که بعد از یک ساعت ادمین پیج و ادمین گروهش آنلاين شدن و منو بلاک کردن

ببخشید یکم طولانی بود.

سپاس شده توسط السانا جون ، payiiz