بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل آشنا با روز شدی؟ چگونه

چگونه با موبایل روز آشنا شدی؟
اقا پدرام وقتی کدتونو تبلیغ زدین ,کسی کدتونو زد؟؟
جالبه ک من اصلا علاقه ای ب تلگرام و فیسبوک و اینا ندارم حتی گوشیمم هوشمنده و فیسبوکم حساب دارم ولی استفاده از هیچکدوم نمیکنم.
منم مث اقای s m j k
 اشنا شدم . Shy.gif

سپاس شده توسط Pedram13744 ، payiiz ، 110
(27-12-2015، 03:04 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا پدرام وقتی کدتونو تبلیغ زدین ,کسی کدتونو زد؟؟
جالبه ک من اصلا علاقه ای ب تلگرام و فیسبوک و اینا ندارم حتی گوشیمم هوشمنده و فیسبوکم حساب دارم ولی استفاده از هیچکدوم نمیکنم.
منم مث اقای s m j k
 اشنا شدم . Shy.gif
سلام

بله چون اولین نفری بودم که تو اون گروه و پیج گذاشتم در عرض 1 ساعت تقریبا حدود 23 نفر زده بودن

سپاس شده توسط السانا جون ، payiiz
اوه خیلی خوبه ۲۳ نفر. حیف بلاک شدین Tongue.gif

سپاس شده توسط Pedram13744 ، payiiz
آقا پدرام پس شما هم از رو سرچ جواب سوال مانند من ب اینجا رسیدین احیانا مسابقه شهروندی یا shahrv نبود! چون اون مسابقه تقریبا تا چن ماه برای خطوط جدید با تعداد مشخص سوال فعال میشد Biggrin.gif بعدم اون پیجی ک میگی احتمالا پیج یکی از مدیرای قبلی اینجا بوده و منم همیشه خصوصا سال قبل میدیدم شارژای اپسان 3 هزار نفری ک از حدود یک ماهی قبل عید اومد رو میذاشتیم سریع بعدش اون پیج هم کپی میشد ولی اون زمان ک بیشتر خطای عضو نشدین بعلت پخش سریع کدا پیدا شده بود راه حلی برای این خطا پیدا نشده بود ولی بعده یک دو ماه عده ای کاربرا گفتن اگه فاصله بیشتر بدیم بین مراحل خطای عضو نشدین و سایر خطاهای بعدی رو نمیده Biggrin.gif

خانم السانا البته ی عده هم بقول خودشون برای گرفتن شارژ از هر ترفندی استفاده میکنن برای همین جدیدا مسابقات هرمی همراه اول مینویسه درصورت مشاهده تبلیغ خلاف واقع در شبکه های اجتماعی کد بلاک میشه! و حتی عده ای دیدم تاپیک میزدن تو 100 تا گروه کد هرمی میذاشتن یا یکیشون از همین گروه ها تونسته بود جایزه 1 میلیونی و 200 هزار تومنی هرمی رو برنده بشه!
حتی چند روز قبل ب خط من پیام اومد اقا سعید! رمز ... رو ب 201013 بفرست 5 هزار تومن شارژ میده!
و فکنم ی عده پنل ارسال پیام انبوه برای این هرمی ها میخرن و با چنین تبلیغاتی بقیه عضو میشن :)

سپاس شده توسط السانا جون
خوشبحالشون من ک از هرمی  ی دونه شارژ میگیرم نفر اول بعدش لغو میکنم .کلی هم ذوق میکنم 
والااا  Sleepy.gif

سپاس شده توسط payiiz ، Pedram13744 ، ABDOLREZA ، 110