بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 2.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
گرافیک کارت

کارت گرافیک
دوستان من کارت گرافیک جدا رو کامپیوتر نصب نکردم چون بازی کامپیوتری ک گرافیک بالا میخواد نمیرم ولی مدتی قبل گفتند کارت گرافیک باعث بهبود سرعت اینترنت هم میشه و حالا ایا واقعیت داره البته فکر نکنم زیاد فرقی داشته باشه Biggrin.gif
پاسخ

فکر نکنم کارت گرافیک ربطی به اینترنت داشته باشه مهم اون شرکتی که از اینترنت رو گرفتین
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

(18-12-2015، 03:07 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من کارت گرافیک جدا رو کامپیوتر نصب نکردم چون بازی کامپیوتری ک گرافیک بالا میخواد نمیرم ولی مدتی قبل گفتند کارت گرافیک باعث بهبود سرعت اینترنت هم میشه و حالا ایا واقعیت داره البته فکر نکنم زیاد فرقی داشته باشه  Biggrin.gif

کارت گرافیک که اصلا ربط نداره ولی تا جایی که من میدونم رم کمی تاثیر داره ولی سرعت اصلی همون پهنای باندی هست که شرکت ارائه میکنه.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
ممنون آقا پویا البته دقیق نمیدونم تفسیر اون فرد چی بود ولی گفت بعنوان مثال استفاده از گرافیک داخلی قسمتی از .. رو بخودش اختصاص میده و درنتیجه باعث کم شدن سرعت میشه! و منم قبلش نشنیده بودم... :)
پاسخ