بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 21 رای - 3.43 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول ایرانسل و کد همراه

کد ایرانسل و همراه اول
بمنم بگین شارژمیده؟؟؟؟ج بدین کدوبدین

(14-12-2014، 10:32 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 10:29 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا به من اعتبار نمیدیییییین بابا گناه دارمممم 

من اعتبار دادم بهت گلی

مرسی دنیا جونم منم جبران کردم برات عزیرم
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif

سپاس شده توسط Donya_Red
ادمین ناراحتی؟؟ اتفاقی افتاده؟؟

Highslide JS

OoOopS..Ine 4 Ke MiGan..BoOoOoq Biggrin.gif

(14-12-2014، 10:12 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین لینک تاپیک رو کوتاه کن جان مولی
Undecided.gif

بفرما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه شهر عاصین از دست من

سپاس شده توسط amir.player1
ادمین جون ناراحت نباش همه ی شارژامون فدا سرت بابا 
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif

سپاس شده توسط Donya_Red ، admin
(14-12-2014، 10:33 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه والا ولی انگار به بعضیا بدهکاریم یعنی حتما باید شارژ بگیرن Huh.gif به خدا دوست دارم همتون هر روز 10 هزار شارژ بگیرید یه زمانی بعضیا یه روز 30 هزار شارژ میگرفتن نمیگفتن ممنون بابت کدا الان طرف 200 تومن ضرر میکنه شروع میکنه داد و بی داد از این به بعد تست کدا با خودتونه هر کی در این مورد شروع به بی احترامی و کل کل کنه بدون اخطار حساب کاربریش بسته میشه Lightbulb.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط sky ، roya ، reza_ab
سلام عکس جدیدم مبارک

ادمین ناراحت نباش این تاپیک بحث در مورد کدهاست فقط همین، نباید باعث دلخوریه کسی بشه
آنکه یافت می نشود آنم آرزوست... 

سپاس شده توسط Donya_Red
سلام عزیزان.اگه هست به ماهم بدین

(14-12-2014، 10:37 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 10:33 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه والا ولی انگار به بعضیا بدهکاریم یعنی حتما باید شارژ بگیرن Huh.gif به خدا دوست دارم همتون هر روز 10 هزار شارژ بگیرید یه زمانی بعضیا یه روز 30 هزار شارژ میگرفتن نمیگفتن ممنون بابت کدا الان طرف 200 تومن ضرر میکنه شروع میکنه داد و بی داد از این به بعد تست کدا با خودتونه هر کی در این مورد شروع به بی احترامی و کل کل کنه بدون اخطار حساب کاربریش بسته میشه Lightbulb.gif

درسته..اما آدم واسه این چیزا ناراحت نمیشه که..هرکسی و تربیت و شعور خودش..میخوادشارژبگیره میخوادنگیره..مقصرم کسی نیست.یکی یه روزمیگیره یه روز نمی گیره.. Heart.gif
ناراحتی نداره ادمین ...شما تلاش خودتو میکنی دیگه..اینجاهم کسایی هستن که معنی احترامو این جیزارو میفهمن..
Heart.gif

Highslide JS

OoOopS..Ine 4 Ke MiGan..BoOoOoq Biggrin.gif

سپاس شده توسط admin