بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 21 رای - 3.43 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول ایرانسل و کد همراه

کد ایرانسل و همراه اول
آره به بعضی سیم کارتا نمیده..خودمم به یکی از سیم هام داده...دو تا سیم هام هرچی لغو میزنم وعضو میشم.نمیده...بی خیال بشین بهتره .. الان میگه محصول در خواستی در دسترس نیست..فردا شارژ کم میکنه.نزنین
Cool.gif

مجتبی چرا تو فیسبوک گذاشتی
صبر میکردی اول بچه های انجمن بگیرن
‏(البته شوخی میکنم)
همه شهر عاصین از دست من

(14-12-2014، 11:24 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز از دسترس خارج شد

ایرانسل خر استتتتت Cool.gif
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif

سپاس شده توسط sky
(14-12-2014، 11:26 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
‏(البته شوخی میکنم)
برا چی حرف در میاری من اینجام جایی نذاشتم

سپاس شده توسط پرسپولیس کبیر
بابا همه هم که بزنن این سیاست ایرانسله *****ا کاری کردن که به سودشون بشه مردم فریبشو بخورن ما هم فریب خوردیم Biggrin.gif

سپاس شده توسط sky
ای بابا اگه باز از دسترس خارج شده نزنم
پیام تبریکش اومده میترسم بفرستم
واقعا دوباره خارج شد

(14-12-2014، 11:27 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 11:26 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
‏(البته شوخی میکنم)
برا چی حرف در میاری من اینجام جایی نذاشتم

مجتبی جون به دل نگیر  Blush.gif

(14-12-2014، 10:34 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 10:12 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین لینک تاپیک رو کوتاه کن جان مولی
Undecided.gif

بفرما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنکس
Tongue.gif
زنگ 3 رو بزن

(14-12-2014، 11:28 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا اگه باز از دسترس خارج شده نزنم
پیام تبریکش اومده میترسم بفرستم
واقعا دوباره خارج شد

اره از دسترس خارج شد...بیام تبریکش میاد برات که تو عبارت دریافت شارژو بفرستی بعد اونم میگه محصول موردنظر موجود نیست فردا از شارژت میبره Wink.gif Biggrin.gif

اونایی که الان میگیرن اگه گفتید برا چیه؟؟ برا اینه که ساعت 6 نذاشتیم اینجا کلی آدم بود ادمین های گروهای مختلف .... الان داره بازم شارژ میده اگه ساعت 6 میذاشتیم تا 12 شب قول میدم بهتون 1 دونه هم نمیداد ... شبهای قبل هم اینجوری بود اگه یادتون باشه 6 که میذاشتیم تا 12 شب هنگ بود 8282
حالا دیگه تموم شد از فردا هر کی هر وقت خواست بذاره ببنییم بازم کسی این موقع کد میگیره یا نه Cool.gif

سپاس شده توسط sky ، ╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ ، 0212 ، پرسپولیس کبیر