بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.08 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات کد همراه

کد مسابقات ایرانسل و همراه اول - شارژ رایگان
(30-06-2015، 07:03 PM)خریدار شارژ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شناسه ها مستقیم شارژ میکنه یا پین میده
چند لحظه دیگه پاک میشه

مستقیم

سپاس شده توسط خریدار شارژ ، عاشق ایران
به من گفت در دسترس نیست ،،دوباره زدم گفت کارت شارژ خود را دریافت کردید!! بزنم دوباره میده؟؟؟؟
Cool.gif

سپاس شده توسط عاشق ایران
(30-06-2015، 07:10 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من گفت در دسترس نیست ،،دوباره زدم گفت کارت شارژ خود را دریافت کردید!! بزنم دوباره میده؟؟؟؟

9

من یک کدشارز گرفتم گقت قبلا استفاده شده بود ولی حالا دوباره sd 130 فرستادم یک کدشارژ سالم دیگه بهم داد هر کسی خواست امتحان کنه

سپاس شده توسط rza ، عاشق ایران
من حدود یک ساعت پیش از ۷۳۷۶۰۴ باسه خط راحت سه تا گرفتم

سپاس شده توسط عاشق ایران ، S. STAR
(30-06-2015، 07:11 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-06-2015، 07:10 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9

تا 9 بزنم!!!الان لغوش کنم یانه ؟
Cool.gif

سپاس شده توسط عاشق ایران

منم دیروز همینطور شد لغوش کردم اخر شب شانسی دوباره عضو شدم زدم داد بهم ساعتای نزدیک دوازده بود

سپاس شده توسط sky ، عاشق ایران
شناسه هایی که از mzang گرفتم مهلتش تموم شده اساتید راهنمایی میکنن که چیکارکنم

سپاس شده توسط عاشق ایران
(30-06-2015، 07:17 PM)خریدار شارژ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه هایی که از mzang گرفتم مهلتش تموم شده اساتید راهنمایی میکنن که چیکارکنم

هر دو تا دستت رو ببر بالا سمت آسمون
حالا محکم بزن تو سرت Biggrin.gif

سپاس شده توسط zare1 ، عاشق ایران
(30-06-2015، 06:41 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-06-2015، 06:30 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد سریع صفحات زیاد میشه. بمن امشاد گفت کد در دسترس نیس دوباره زدم گفت سیستم مشغوله و برا بار سومم گفت در دسترس نیست و ... و یکیم جواب فرستادم امتیاز داد Angry.gif

مرحله اول عضو شو بعد مررحله 2 رو ساعت 21 بزن.اگ شارژ رو نداد من این 1000 تومن رو بهتون میدم Tongue

ممنون آقا حامد صندوق پیامتونم که پر بود. اخه یکیش گفت کد درخاستی موجود نیس بعد دیروز گفتن دوباره بزنیم شارژ میده من 4 بارم بیشتر زدم نداد یا میگفت کد نیس یا مشغوله یکیشم که دیگه جواب فرستادم جواب نداده. حالا خداکنه مثه دیروز کد استفاده شده نده شارژای دیروز رو امروز بیشترش زدم گفت استفاده شده Sad.gif  Biggrin.gif

سپاس شده توسط BlackBerry ، zare1 ، عاشق ایران