بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
برداری کلاه یه کاربر

کلاه برداری یه کاربر
پول منم داد
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ

Angel.gif Angel.gif Wink.gif
حالا ک پولو داده دیگه بیخیالش بشید طرف دست برداشته حتما اتفاقی واسش افتاده یا چیزی ک نمیدونم ی نفر از بجها قبلا ک سرس کلاه گذاشته بود گف یک ماه دیگه در خونشونه اشنا داشت الان دقیق 1ماه شد پولا رو دارع میده
پاسخ

نمیدونم خدا باهاش چیکار کرده.یا شاید بهتره اینطوری بگم یهو یه تلنگر خورده بهش که داشته چوب کارشو میخورده و یهو از کرده خودش پشیمون شده.چون همین آدم شارژ منو هم خورده بود و بهم اس داد که شماره کارت بده و منم بهش دادم و پولو واریز کرد.ولی خیلی زور داشت.شمارشم دقیقا همین شماره ای هستش که دوستمون گذاشته.توصیه میکنم با هرکسی جا به جا نکنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

(17-09-2015، 07:37 PM)هیچکس نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم خدا باهاش چیکار کرده.یا شاید بهتره اینطوری بگم یهو یه تلنگر خورده بهش که داشته چوب کارشو میخورده و یهو از کرده خودش پشیمون شده.چون همین آدم شارژ منو هم خورده بود و بهم اس داد که شماره کارت بده و منم بهش دادم و پولو واریز کرد.ولی خیلی زور داشت.شمارشم دقیقا همین شماره ای هستش که دوستمون گذاشته.توصیه میکنم با هرکسی جا به جا نکنید

تلنگر و اينا بهش نخورده.....

پليس سايبري بهش اخطار داده و اينم از ترس همه رو برگردونده خخخخخخخخخخخ Biggrin.gif Heart.gif
خخخخخخخ Biggrin.gif
\
پاسخ

(17-09-2015، 07:18 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif Angel.gif Wink.gif
حالا ک پولو داده دیگه بیخیالش بشید طرف دست برداشته حتما اتفاقی واسش افتاده یا چیزی ک نمیدونم ی نفر از بجها قبلا ک سرس کلاه گذاشته بود گف یک ماه دیگه در خونشونه اشنا داشت الان دقیق 1ماه شد پولا رو دارع میده

يكي بچه ها در خونشه آشنا داشت؟ كو نشون من بده تا بهش بخنديم Biggrin.gif آشنا نداشته بابا جان شما هم به پليس سايبري رو ميبردي و شكايت ميكردي يه ماه ك خيلي زياده يه ربع ديگه در خونش بود اينه آشناي مردم توي دنياي مجازي! Heart.gif Biggrin.gif كلاس هم ميزاشته باهاش آشنا دارم ها والا خخخخخخخخخخخ Biggrin.gif
\
پاسخ

(17-09-2015، 07:42 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-09-2015، 07:18 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif  Angel.gif  Wink.gif

يكي بچه ها در خونشه آشنا داشت؟ كو نشون من بده تا بهش بخنديم  Biggrin.gif  آشنا نداشته بابا جان شما هم به پليس سايبري رو ميبردي و شكايت ميكردي يه ماه ك خيلي زياده يه ربع ديگه در خونش بود اينه آشناي مردم توي دنياي مجازي!  Heart.gif  Biggrin.gif  كلاس هم ميزاشته باهاش آشنا دارم ها والا خخخخخخخخخخخ  Biggrin.gif

خخخخخخخخ چ میدونم قسم میخورد ک گیرش میاره
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
تعجبم چرا از من کلاهبرداری نکرده حتما منو از قلم انداخته ولی واقعا خیلی بده سرت کلاه بزارن
پاسخ

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز