بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در پاک کلش کلان شدن بازی آف مورد کمک

کمک در مورد پاک شدن بازی کلش آف کلان
سلام بچه ها داداش من بعد از 3 ماه ونیم حواسش به بازیش نبود وگوشیش رو ریست کرد.بازیش پاک شد.الان بازی رو نصب کرده نوشته بود بازنویسی شود که شانسی تایید کرد والان بازیش اومده از اول...
هیچ راهی هست که بازی رو به جایی که بوده برگردونه؟ ونصب کنه وادامه بازی شروع بشه؟خیلی داداشم ناراحته.... Sad.gif Sad.gif Sad.gif
Heart.gif به طور مشکوکی داره بهم خوش میگذره،فکر کنم دارم میمیرم  Heart.gif
پاسخ

کسی اطلاعی نداره؟ گریه گریه گریه گریه
پاسخ

سلام نباید همچین کاری می کردی یا باید قبلش به اکانت جیمیلش وصل میشد تا بازی ذخیره می شد
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط ملودی
ملودي ميگم اين بازيه چيه؟ پول توشه؟ شنيدم بحث پول و ايناست اگه خبريه مام بيايم چيه جريانش اصن؟ رفي كاكام ميگفت يه اكانت داشته 700 هزار ميخريدن نفروخته... O_O چيه جريانش ؟؟؟؟
\
پاسخ

(30-03-2015، 12:08 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ملودي ميگم اين بازيه چيه؟ پول توشه؟ شنيدم بحث پول و ايناست اگه خبريه مام بيايم چيه جريانش اصن؟ رفي كاكام ميگفت يه اكانت داشته 700 هزار ميخريدن نفروخته... O_O چيه جريانش ؟؟؟؟

جدیدترین نسخه کلش رو میتونی از اینجا دانلود کنی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا وقتی لول 100 و اینا و سربازها و اینات قوی شدن اره میتونی بفروشی هر چی قویتر باشه بهتره می خرن البته نمیدونم خریدار هست یا نه Biggrin.gif بنده لول پنجم Biggrin.gif Biggrin.gif شارژ گوشی هم خیلی زیاد میخواد باید به نت هم وصل باشی Confused Tongue
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
از حجم نتم زياد ميبره يعني؟ يا فقط امتياز ثبت ميكنه؟ لوله ي پنجم چند؟ Biggrin.gif لوله :V چند شد ميتوني بفروشي؟ اگه سود خوبيه مام خواهيم آمد بالخره...
\
پاسخ

آره پول توش هست اگه قوی باشی ازت میخرن هرچی بالاتر بری بیشتر میخرن از 100 تومن به بالا.تو اینترنت گشتم میشه برگردوند ولی من نتونستم به داداشم کمک کنم نفهمیدم چی به چی هست....یکی کمک کنه... گریه گریه گریه گریه
پاسخ

حجم نت که مهم نیس بره چون می ارزه...فقط سرعت نت باید خوب باشه Dodgy.gif
پاسخ

(30-03-2015، 12:54 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از حجم نتم زياد ميبره يعني؟ يا فقط امتياز ثبت ميكنه؟ لوله ي پنجم چند؟  Biggrin.gif  لوله :V  چند شد ميتوني بفروشي؟ اگه سود خوبيه  مام خواهيم آمد بالخره...

Biggrin.gif لول پنجم همون اوله شاید لول صد خیلی خوب فروش بره
پاسخ

منم خودم لول 44 هستم ولی میخام بفروشم نمیدونم میخرن یا نه Biggrin.gif
پاسخ