بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در شدن اینترنت ایران کند

کند شدن اینترنت در ایران
چند ماهیه اینترنت به شدت کند شده و طبق بررسی ها رتبه ایران در اینترنت موبایل 7 پله سقوط کرده در اینترنت ثابت هم ربته 143 هستیم در حالی که رتبه کشوری مثل لیبی 138 هست رتبه فلسطین هم در اینترنت ثابت 129 هستش.
در حالی که بسیاری از کسب و کارهای معتبر کشور به اینترنت نیاز دارند و حتی بخش زیادی از آموزش دانشجویان و دانش آموزان به اینترنت نیاز داره معلوم نیست چرا به جای اینکه سرعت اینترنت بالا بره کم میشه
انتقاد وزارت علوم از افزایش اختلال اینترنت: به دانشجویان و اساتید فشار روحی وارد شده است

کیفیت پایین اینترنت صدای وزارت علوم را هم درآورد
 با شکایت رئیس کارگروه یادگیری الکترونیکی وزارت علوم از اختلال‌های اینترنتی، وزارت ارتباطات مشکلات موجود را بر سر نبود زیرساخت‌های کافی اینترنت ثابت دانست.

همینجوری پیش بره احتمالا به رنگ افغانستان بریم که رنگ 173 هست و فاصله زیادی باهاش نداریم.

اینجا میتونید رنگ کشورها رو ببینید:
کد:
https://www.speedtest.net/global-index

جالب اینکه من شخصا 8 ساله هزینه سرعت 3 مگ رو به مخابرات پرداخت میکنم و سرعت دانلود من تا حالا به 300 کیلوبایت نرسیده و از  200 کیلوبایت بالاتر نرفته - یه بار زنگ زدم گفتن سرعت 3 مگ رو بین چند خانواده تقسیم میکنیم واسه همین سرعت شما پایین میاد. خب درست ولی چرا هزینه 3 مگ رو از ما میگیری Undecided.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ