بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بـيـن كـاربـران گـفـتـگو

گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
(20-02-2016، 07:33 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-02-2016، 07:31 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-02-2016، 07:27 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif دومین نفر

سوم شدي اول من بودم Biggrin.gif  Biggrin.gif  Heart.gif

Biggrin.gif خو حالا هرچی جایزم چیه
محمد جایزه ای که به من میخواستی بدیو بده به فاطمه Exclamation.gif Biggrin.gif Heart.gif

Biggrin.gif گفت نمیده مگه چه گلی ب سرمون زدی

(20-02-2016، 07:42 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif گفت نمیده مگه چه گلی ب سرمون زدی

به تو الکی گفته Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Heart.gif

Biggrin.gif 0212

(20-02-2016، 07:44 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif 0212

0212 Biggrin.gif

(20-02-2016، 09:16 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-02-2016، 07:42 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS
اییییییش چ نازی هم داره نگو نخواستیم

Undecided.gif

دولوخ میگم؟؟

Lightbulb.gifپست اول به روز رسانی شد قبل از ارسال مطلب بخونین ممنون
تلگرام موبایل روز @dailymobile

(20-02-2016، 10:50 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی ولی ماهمچین قصدی نداشتیما... موفق باشید

(20-02-2016، 10:55 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-02-2016، 10:50 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی ولی ماهمچین قصدی نداشتیما... موفق باشید

Biggrin.gif نه واسه اون قسمتش گفتم که چون پاک میشن و ارسال هاشون هم کم بعد یه وقت ناراحت نشن البته اگه دوستان همه موارد که در قوانین گفته شده را رعایت کنند لازم نمیبینم که تاپیک رو حذف کنیم و ارسال ها هم باقی میمونند Heart.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile

حمید تازه اومد ببخشید نبودم خخخ. نه بابا عروسی خوشحالی نداره فاطمه میدونه عصر نبودم .. خخ بعد اینکه جایزه دوتاتون 1 ماه اخراج بصورت یک روز در میونه یه روز اخراج یه روز جایزه آزادی دارین نظرتون چیه خخخ Biggrin.gif 15 تا جایزه میشه تقریبا خخخ
\

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز