بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بـيـن كـاربـران گـفـتـگو

گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
(25-04-2016، 09:02 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok .چشم

بچه ها بیاین یوزر بدین دوست شیم تو اینستام.
خصوصی بگین

نوموخوام Biggrin.gif

Sad.gif مصرف نتم بالاس زودی تموم میشه چه طرحی بگیرم حداقل یه هفته بمونه؟؟؟ Biggrin.gif

Heart ♡♡♡♡♥

سپاس شده توسط Fa Ti
از *4444# بگیر

من نت یبار گرفتم 3 روزه تموم شد.. چون سایت میری اینطوره وگرنه تلگرام خیلی کم مصرفه خخ

این نوشته منو تو تاپیک دیگه هرکس ببره بؤووووووق Undecided.gif

سپاس شده توسط Anahita
غروب یه 5 تومنی 200 میگ خریدم الان  تموم شد Sad.gif

Heart ♡♡♡♡♥

(25-04-2016، 09:25 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif مصرف نتم بالاس زودی تموم میشه چه طرحی بگیرم حداقل یه هفته بمونه؟؟؟ Biggrin.gif

من که یه ماهه  3 گیگ 13000 تومن میگیرم  10 روز دووم میاره ایندفعه گرفتم 3گیگ جایزه هم داد تا 15 روز مهلت داره

سپاس شده توسط Anahita
200 مگ دوروزه چکارباهاش میکنی Biggrin.gif

سپاس شده توسط Anahita
(25-04-2016، 09:30 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-04-2016، 09:25 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که یه ماهه  3 گیگ 13000 تومن میگیرم  10 روز دووم میاره ایندفعه گرفتم 3گیگ جایزه هم داد تا 15 روز مهلت داره
چی باید بزنم میگی ؟؟؟

فاطی دو روزه چیه غروب گرفتم الان گفت کم تر از 60 میگ اینترنت داری Tongue

Heart ♡♡♡♡♥

سپاس شده توسط MaNi
(25-04-2016، 09:33 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-04-2016، 09:30 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی باید بزنم میگی ؟؟؟

اگه کدشو میگی   *555*5*3*5#  
اینم پیام جایزش 

تبريک!3گيگ اينترنت همراه به دليل 2 بار خريد بسته اينترنت همراه 3گيگا بايت ماهانه به شما تعلق گرفت.
اعتبار: 15روز
کداطلاع: #28*141*

سپاس شده توسط Anahita
والا وای فای تو خونه بگیر بهتره Biggrin.gif

سپاس شده توسط Anahita
(25-04-2016، 09:39 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا وای فای تو خونه بگیر بهتره  Biggrin.gif

مانی دمت جیز Tongue.gif

فاطی وای فای داشتیم این برادران نیروی انتظامی اومده بودن دیشارو جمع میکردن بعد زدن انتن نت مونو انداختن فک کردن دیشه  Undecided.gif Biggrin.gif داداشم حالا دوباره باید بگیره

Heart ♡♡♡♡♥

سپاس شده توسط MaNi ، Fa Ti

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز