بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیرامون گفتگو شارژ و حواشی

گفتگو پیرامون شارژ و حواشی
وای باز چن ساعت نبودم شارژ اومده و البته ظاهرا رندم میداد حالا الان ک دیره تست کنم. سرعت نتمم ک افتضاح شده Undecided.gif

سپاس شده توسط ...reyhane
عزیزان کجایین اقا عارفم ک کم پیدا منم ک عادت کردم همش بیام از دست این شارژای وقت و بی وخ ک حتی جمعه ها هم قبلا پیش بینی بود Biggrin.gif

سپاس شده توسط ...reyhane
وای چقد باز داره یهویی شارژ و نت میاد خدا بخیر کنه اگه پیش بینی هم اضافه بشه Undecided.gif

سپاس شده توسط ...reyhane
عجبا پیش بینی فعال شده منم ک همیشه 70 درصد اشتباه میزنم Undecided.gif

سپاس شده توسط ...reyhane
بچه ها چرا دیگه شارژ ایرانسل نمیاد؟
8282قهر کرده؟
خدایا شکرت

سپاس شده توسط ...reyhane
دلایلش ک معلومه و البته گفتن راجبش صحبت نکنیم ...

سپاس شده توسط ...reyhane
دوستان انجمن این مدلی شده نکنه دیگه سایر بخشا نمیاین Sad.gif پیش بینی هم عجیبه اولین بار فوتسال گذاشته مساوی نشه پرتغال هم تیم قوی باید باشه Sad.gif

سپاس شده توسط ...reyhane
دوستان عزیزم خانم ریحانه آقا عارف و ... کجا هستن من این مسابقه سوال میده هنوز لغو نکردم با اینکه 3 روزیه امتیازی نداده و خودم ک میفرستادم مینوشت منتظر محتوای بعدی باشید. Biggrin.gif

سپاس شده توسط ...reyhane
من هنو ریمیکس دیروز نزدم پیش بینی هم اومدم حالا موندم کدومو بزنم Undecided.gif

سپاس شده توسط ...reyhane
ای وای باز پیش بینی اومد من هنو هرمی نزدم این پیش بینی هم وخگیر همش باید سرچ کنم کدوم بزنم Undecided.gif

سپاس شده توسط ...reyhane