بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیرامون گفتگو شارژ و حواشی

گفتگو پیرامون شارژ و حواشی
وای باز چقد شارژ جدید با وقفه اومده این شارژایی که اکثر همزمان فعال میشن نمیدونم چرا اینجوریه Biggrin.gif

سپاس شده توسط ...reyhane ، arefu
هنوز پیش بینی نگرفتم

نمیدونم این مسابقات وقفه ای فعال شده یا ن.

سحرخیز شدم البته هنوز شارژ ایرانسل دیروزو نگرفتم Undecided.gif

شارژای با وقفه خوبه واقعا دمشون گرم . من که به محدودا اصلا نمیرسم Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz ، ...reyhane
آقا عارف از با وقفه هم شانس ندارم از دیشب ک میگفتن ماشال اخره شب خطا میداده اون باران هم دیر زدم شناسه شارژ نمیکرد صبح زودم شارژ نمیشد ترسیدم نکنه درست نشه و اشتباهی sd 555  فرستاده بودم بعدم ک یادم نبود مرحله 2 فرستادم لغو کرده بودم دوباره فرستادم میگفت گرفتین یا عضو نشدین. خلاصه من در عجم چرا ی مدت شارژ نیس ی مدت همزمان پیش بینی و چند مسابقه فعال میشه و اونم بصورت شناسه میدن ک اولش وارد نمیشه Undecided.gif

پیش بینی رو لغو نکرده بودم کلی تبلیغ فرستاد Undecided.gif

امروزم الکی 15 مین بعدی ک ی کد محدود اومد زدم شارژ نداد فقط خورد و البته مسابقش تو لیست ایرانسلم نبود Undecided.gif

سپاس شده توسط arefu ، ...reyhane
بیام ب تاپیک خودم دوستان کجایین اقا عارفم ک دیگه نمیاد یکم پیش بینی کمکم کنه دیر رفتم تحلیل پیش بینی بخونم بعد دیدم بازیا همسطح بودنا ولی فکرشو نمیکردم چلسی 5 گل بزنه منچستر Undecided.gif

یعنی آخر بدشانسی امروز تا وخ شد برم مطلب بذارم 1 ساعتی وقتمو گرفت ک کامل باشه بعد 40 مین این حدود قبلش 737616 اومده بود و درنگ کردم در عضویت تبریک هم نمیگفت خلاصه همش ضرر و شارژ خطامم کم بود و فقط 200 داشت و همون ی دونه هم نداد Sad.gif