بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیرامون گفتگو شارژ و حواشی

گفتگو پیرامون شارژ و حواشی
سایلنسی دیدی گفتم شانس ندارم همونجا غیرفعال شد باید همون لحظه ک گذاشتن میزدم. اخه هی باید سیم کارت عوض کرد ایرانسل و همراه بعد این چنروزم ک همش یهویی شارژ محدود ایرانسل میومد Sad.gif

سپاس شده توسط S I L E N C E ، ...reyhane ، hvn
باز گفت سایلنس....بابا اسمم محمده....دیدی غر میزدی واسه هرمی همراه اول ....درست شد...
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň

سپاس شده توسط payiiz
ن الان جواب نمیاد چشمش کردم خط دیگمو نزدم حالا یا میگه عضو هستین دوباره میفرستم و 1000 هم جواب نمیده اولش سریع جواب میومد:(

آقا سایلنس قبلا هم بوده مسابقاتی ک صبح ساعت 10 ب بعد فعال میشدن حتی مسابقات سروش همراه ک مرحله دوم 777 بود هم صبح فعال میشده بعد این مسابقه 61221 ک صبح فعال شده بود نوشته 15 هزار شارژ داره و در پیام انبوه دیروز یا پریروز 5 هزار تا داده و 10 هزار بقیش معلوم نیس تا 29 اسفند هست چموقع فعال بشه و احتمالا برا خطوطی ک نگرفتن فعال میشه و من یادم نیس کدوم خطم نزدم چون همش عضو شدم بعد نوشت تمام شده Sad.gif

61221
رو من با همه ی خطام گرفتم....

سپاس شده توسط payiiz
خوش بحالتون کاش مدل گوشیا میگفتین من ی گوشی ارزون گرفتم سریع پیاماش پر میشه بعد گاهی هر پیام چنبار ارسال کنم نمیره برا همین شارژای محدود مکافاته باهاش بگیرم

خب صندوق دريافت رو خالي كن

سپاس شده توسط payiiz
ااا تازه پستتون دیدم نوشتم چقد کم پیدایی نگو پست دادین  Shy.gif
اخه نمیشه اونا ک ن میشه پیام شارژ رو قفل کرد ن صندوق ذخیره داره برا انتقالش و قابلیت انتخاب پیامم نداره همه با هم حذف میشه! بعد اگه کد شارژ داخلش باشه اونم حذف میشه بعدم من همیشه بعدی ک کد رو میزنم یاد خالی کردنش میافتم Biggrin.gif

امروز فقط ضرر کردم...شارژام رفت..

سپاس شده توسط payiiz
منم همینطور علاوه بر ایرانسل همراه هم ضرر کردم دیشب آوا جواب لغو نیومد بعد دو خطمم هرمی همراه زده بودم یادم نبوده منتقل کنم بعد، بعده انتقال امروز کمتر از 1000 میشد چون با تبلیغا 1300 شده بود حالا بقیشم با تبلیغا میره چون از خط دیگمم خطا داد انتقالش از این نوع هرمی ها متنفرم ک همشم هرمی میذارن این مدلیشم ک مستقیم شارژ میشه بدتره

سپاس شده توسط ...reyhane