بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیرامون گفتگو شارژ و حواشی

گفتگو پیرامون شارژ و حواشی
سلام
من همشو گرفتم بجز دانستنی

سپاس شده توسط payiiz
استقلال رو دیدی؟
میگم چرا خوشحالم!!!!!بخاطر استقلاله  Biggrin.gif

سپاس شده توسط payiiz ، arefu
خانم السانا ظاهرا بجز منو شما کسی پیگیری نمیکنه میشه شما زنگ بزنی بپرسی چرا شارژ ارسنال ندادن خیلی نامردیه اون شارژ 5 تومنی ک گفت لغو نکن بهمه اونایی لغو کردن داد بمن ک طبق حرف پ.. لغو نکردم نداد و شارژ 1000 هم استفاده شده میداده حالا هم ک ارسنال درست زدم نداد استقلال هم ک اصلا جواب نمیومد بخام شرکت کنم
شما پس استقلالی هستی؟ ن من فوتبال نمیبینم گاهی گذری میبینم ولی بازی ارسنال و منچستر سیتی یکم تا اواسط نیمه اول دیدم ک متاسفانه شارژ نداد Sad.gif

سپاس شده توسط السانا جون ، ...reyhane ، hea
من ک اونبار متاسفلنه شرکت نکردم.
شماره پشتیبانیش چنده ؟
فردا تماس میگیرم

سپاس شده توسط payiiz
شماره اکثرشون یکیه همون 02196864264 هست ک فکنم دفعه قبلم گفتین برا شارژ 5 تومنی ک 5 هزار امتیاز میخاسته تماس گرفته بودین ولی معمولا ی دختر خانم جواب میده و متاسفانه راهنمایی هاش همیشه برعکس هست. اینبارم لابد میگه دچار اختلال شده یا ب یک سری محدود دادن ... Sad.gif

سپاس شده توسط السانا جون ، arefu ، ...reyhane ، hea
سلام
توشبکه های اجتماعی گروه شارز دارین ک اونجاهم خبر بدن ؟؟؟؟
محکوم به تنهایی..... Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz
(23-12-2015، 12:52 AM)ایدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
توشبکه های اجتماعی گروه شارز دارین ک اونجاهم خبر بدن ؟؟؟؟

سلام عزیزم.
واسه شارژ فقط سایت باید بیاین

سپاس شده توسط payiiz
خانم ایدا کم پیدا شدین چنماه قبل بیشتر میومدین پس این مدت چطو متوجه شارژا میشدین Wink.gif

سپاس شده توسط ...reyhane ، hea
ی جوری پرسپولیسو تو قلب گذاشتی انگار چخبره Biggrin.gif  :

سپاس شده توسط payiiz ، arefu
این taha هم الکی چن مرحله زدم نداد. طاها و سردار و فرار از مسابقاتی بودن عجیب ک یمدت با لغو هم ب ی سری میدادن یا بجا ساعت 24 ب بعد روز بعد شارژ میدادن Undecided.gif

سپاس شده توسط arefu ، ...reyhane ، hea