بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول مـسـابـقـات تاپیک نکات شارژ هـمـراه 20012 ايـرانـسـل و مسابقات جواب جوابهای کد عددی گلچین

گلچین مـسـابـقـات ايـرانـسـل و هـمـراه اول
1000 تومان اعتبار هدیه اپلیکیشن «ایرانسل‌من»
در فاصله 2 تا 13 فروردین اپلیکیشن «ایرانسل‌من» را دانلود کنید و پس از ورود به اپلیکیشن و انجام ثبت نام در اون میتونید 1000 تومان اعتبار هدیه با مهلت 3روزه بهره‌مند بشید.
دوستانی که برنامه رو بر روی گوشیشون دارن فقط کافیه از 2 الی 13 فروردین یکبار برنامه رو اجرا کنن تا اعتبار هدیه شون رو دریافت کنن.

اعلام توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط داریوش ، Farshad ، S I L E N C E ، ...reyhane
صرفا جهت اطلاع
قابل توجه دارندگان اینترنت آسیاتک

از 1گیگ تا 3گیگ مهلت گرفتنش تا 13فروردین هست

سال نو مبارك
در شبكه هاي اجتماعي كاربرانيكه عضو خانواده بزرگ آسياتك هستند و عضو كانال و اينستاگرام آسياتك شده اند با مراجعه به سايت و ثبت نام و يا تكميل اطلاعات در باشگاه مشتريان مي توانند از ٣ گيگ هديه نوروزي استفاده كنند. همچنين دوستداراني كه عضو خانواده بزرگ آسياتك نيستند با ثبت نام در باشگاه مشتريان مي توانيد در قرعه كشي بزرگ نوروزي آسياتك شركت كنند.لازم به ذكر است به محض ثبت نام ٢١٠ امتياز معادل سه گيگ به شما تعلق مي گيرد كه همان لحظه با سوزاندن امتياز خود مي توانيد سه گيگ هديه را دريافت كنيد

اعلام توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جهت اطلاع:

شارژ دهي سامانه هرمي دو هزاري همراه اول مشكل داره شارژ نميكنه

البته الان شارژ 2 تومنی درست شده ولی انگار قطع و وصلی داره

جواب ریمیکس امروز :

ر 2 به 20012

البته خودم ر 1 جواب دیروز رو دیر نزدیک ساعت 15 زدم و معلوم شد ر 2 جواب درست امروز بوده Biggrin.gif

سپاس شده توسط gandilak ، Farshad ، داریوش ، S I L E N C E ، ...reyhane
کاربرانی که امروز امتیازشون در ریمیکس 30000 شده میتونند با فرستادن ر 10000 به 20012 شارژ 5 هزار تومنی رو بگیرن.
برای مشاهده امتیاز ر 100 رو ب 20012 بفرستید.

یادآوری توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط داریوش ، جاودوگر ، amita_reza ، gandilak ، arefu ، S I L E N C E ، Farshad ، farzad63 ، ...reyhane
عیدی همراه اول *95*1# الان بزنید راحت جواب میده

(خودم زدم  2 تومن مکالمه داخل شبکه داد)

سپاس شده توسط داریوش ، S I L E N C E ، amita_reza ، Farshad ، ...reyhane
هدیه ایرانسل من، شارژ 1000ت 3 روز داخل شبکه فعال شد. #12*141*

سپاس شده توسط داریوش ، S I L E N C E ، amita_reza ، ...reyhane
جواب ریمیکس امروز :

ر 2 به 20012

اعلام توسط: خودم

سپاس شده توسط amirali8068 ، داریوش ، S I L E N C E ، "TAGHDIR" ، Farshad ، ...reyhane
600 مگ + ( 2.4 گیگ از 2شب تا 8 صبح ) هفته ای ایرانسل برای کسانیکه نگرفتن

تخفیف اینترنت شانسی از 1000 تا  4500 میده

ارسال 1 به 737459

سپس ارسال 3g به  737459 

لغو با ارسال L  به 737459

نمونه: قیمت واقعی 8720 تومن و بعد شماره گیری عبارت داده شده قیمت 4000 تومان

سپاس شده توسط S I L E N C E ، داریوش ، amita_reza ، Farshad ، ...reyhane
(20-03-2016، 10:14 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
600 مگ + ( 2.4 گیگ از 2شب تا 8 صبح ) هفته ای ایرانسل برای کسانیکه نگرفتن

تخفیف اینترنت شانسی از 1000 تا  4500 میده

ارسال 1 به 737459

سپس ارسال 3g به  737459 

لغو با ارسال L  به 737459

اعلام توسط: amita-reza
این که از اول اسفند تا حالا فعاله یه صدباری اعلام شده

سپاس شده توسط 110 ، داریوش ، payiiz ، S I L E N C E