بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
رنج گوشي 1ميليون 800 تا

گوشي رنج 800 تا 1ميليون
A7 بگیر کیفیت ساخت عالی زیبایی خارق العاده کیفیت دوربین بالا صفحه مناسب الان A5 شده 820 فک کنم خیلی گوشی خوبیه ولی A7خوب بزرگتر و بهتره
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
0212 گوشی خرید تموم شد دوستان این مال قدیمه Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
خخخ فاطیییی خخخخ مچکر عزیزان اس4 خواستم بکیرم قبلا ولی مزه نمیده سری اس دیکه هر مدل جدید و سیستم پیشرفته ای هم بیاد باز ب نظرم مزه نمیده... اسمش عوض شه حداقل اس جیه وش مرسسی
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
(11-08-2015، 04:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخ فاطیییی خخخخ مچکر عزیزان اس4 خواستم بکیرم قبلا ولی مزه نمیده سری اس دیکه هر مدل جدید و سیستم پیشرفته ای هم بیاد باز ب نظرم مزه نمیده... اسمش عوض شه حداقل اس جیه وش مرسسی

Biggrin.gif Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
سلام دوستان اگه میشه من و هم یه راهنمایی کنین میخوام یه گوشی بخرم در حد 400تا450هزار تومن،تو این قیمت چه مدل گوشی از همه بهتره
پاسخ

درود بر تو مریم. نظر بنده اینکه صبر کن پولات رو بیشتر جمع کن یه 200 -300 دیکه بزار روش یه galaxy e5 بکیر هم جدید و خوشگله هم کارایی اش خوبه... پشیمان نخواهی شد . اکه یه چیز خوب بگیری بهتر از اینه ک عجله ای بگیری و بعد پشیمون شی... ا ز سری هو اوی هم اصن و به هیچ وجهی تو رنج قیمت پایین نگیر... گول گوشی بزرگ قشنگ با قیمت پایین نخور ک بگی به به چقدر مفت گیرم اومد... به خصوص سری هواوی رنج پایین اصن به درد نمیخوره..

گالکسی اس تری هم نگیری.. اگه خواستی بگیری e5 بگیذ چون قیمت هاشون تو یه محدوده است... بخصوص ک فروشنده اگه خوشش بیاد زیر قیمت اصلی هم میده والا... 600 گیرت میاد .... اگه تخفیف نده حدودا 690 کم و زیاد فک کنم گیرت بیاد... تو میخواهی الان گوشی بگیری یه انتخاب کن ک سال دیگه باز نخوا ی خرج الکی کنی..هواوی اصن نگیر حواست باشه... مچکر
\
پاسخ

(11-08-2015، 07:22 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر تو مریم. نظر بنده اینکه صبر کن پولات رو بیشتر جمع کن یه 200 -300 دیکه بزار روش یه galaxy e5 بکیر هم جدید و خوشگله هم کارایی اش خوبه... پشیمان نخواهی شد . اکه یه چیز خوب بگیری بهتر از اینه ک عجله ای بگیری و بعد پشیمون شی... ا ز سری هو اوی هم اصن و به هیچ وجهی تو رنج قیمت پایین نگیر... گول گوشی بزرگ قشنگ با قیمت پایین نخور ک بگی به به چقدر مفت گیرم اومد... به خصوص سری هواوی رنج پایین اصن به درد نمیخوره..

گالکسی اس تری هم نگیری.. اگه خواستی بگیری e5 بگیذ چون قیمت هاشون تو یه محدوده است... بخصوص ک فروشنده اگه خوشش بیاد زیر قیمت اصلی هم میده والا... 600 گیرت میاد .... اگه تخفیف نده حدودا 690 کم و زیاد فک کنم گیرت بیاد... تو میخواهی الان گوشی بگیری یه انتخاب کن ک سال دیگه باز نخوا ی خرج الکی کنی..هواوی اصن نگیر حواست باشه... مچکر

ممنون از راهنماییت
پاسخ

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز